vieš kto v ČR zarába najviac? Slováci.. ale nie tí od lopaty či za pásom.. ale vzdelaní a schopní manažéri, IT špecialisti, vzdelaní a rozhľadení zamestnanci... a to je veľký problém pre Slovensko, keď nám veľa schopných a vzdelaných ľudí odchádza a zostávajú tu robotníci od lopaty a za pásom, tí čo sa neboja fyzickej práce...

