hovorí sa aký požičaj taký vráť.. podľa roberta je to diskusia a vyjednávanie.
hovorí sa aký požičaj taký vráť.. podľa roberta je to diskusia a vyjednávanie.
Zrovna on chce aby ruská ropa tiekla do EU. :D :D :D
takže ak chcem výsledky premiéra tak sa to nedá čitať.
ficova politika zaberá.
čo vybavil robert, keď posiela peniaze svojim oligarchom?
vraždenie na Ukrajine a jej každodenné bombardovanie náckami z kremla nie je vyššia moc.
osprostenci ficovi, ukážte mi výsledky ficových stretnutí so všetkými štátnikmi sveta. :D :D :D nebudem náročný... stačí mi jeden výsledok..
vidíš, nechutí Vám vlastná medicínka dezolé. a trpíme kvôli vám všetci.
orbán končí dobre je.. ste na rade. :D
a Rusi ani nenapadli Ukrajinu. :D
celkom mám obavy, že kým skončí trumpo na poste prezidenta USA, tie spisy ktoré mu nevyhovovali už budú zničené.
Rusi poškodili ropovod, roberta majú všetci na háku a môže za to západ.. tu máte výsledok robertových stretnutí.
Robert môže vydierať EU.. a tá si to má nechať.. či?
a robert hádže polená pod nohy celej EU a Ukrajne... takže zase vyplačkávate ako nám všetci robia zle a je to práve naopak.
ale robert tvrdí, že sme suverénni a stretáva sa.
a keď robert vydiera celú EU, to je v poriadku.. teraz dostal zrkadlo a nie od toho západu, ale od Chorvátska.
Ďalší preplesk pre roberta.. no mal by urobiť ďalšiu tlačovku s 3 mafiánmi ako mu v 2021 - 2023 robili zle a ako zatvárali jeho vagabundov..
Keď mu už Chorváti povedia, že my Vám pomôžeme, ale robert, správaj sa ako človek, nie ako hovädo.. to je na položenie mandátu roberto aj s tvojou skupinou vagabundov.
Chalani držíme palce. Šťastie nám praje, nech to tak zostane až do finále. :D
Brano ondrus splietal, ze Rubio ide do Brariskavy a Budapesti, lebo fico a orban su jedini suverenni a nezohnuti v EU... lenze je to prave naopak. Fico a Orban su jedini co USA pomahaju rozbit EU. A recept rubio povedal nahlas .. kazdy stat EU ma sledovat svoje narodne zaujmy... rozdeluj a panuj... zaujima ma, ci aj 50 statov USA sleduju svoje zaujmy tak ako to chce Rubio od EU....
Už tu bolo všetko a vymyslieť niečo nové nie je ľahké... tak sa snažia zaujať inak.. chce to pauzu, od roku 2002 približne to ide dole vodou... vtedy boli najväčšie veľkofilmy.. ale točiť to isté len s inými hercami nikoho nechytí.
najväčšie veľkofilmy vznikli okolo roku 2000.
Odporúčame