Robo, zase si to pohnojel.. choď sa vyplačkať putinovi. Takto škodil Slovensku naposledy Mečiar.
Robo, zase si to pohnojel.. choď sa vyplačkať putinovi. Takto škodil Slovensku naposledy Mečiar.
A co ked nie je pravoplatny? Aky je verdikt? Keby robo nemenil trestny zakon siel by brhel do basy.
Roberto, treba urobiť vládny audit zameraný na šimečkovo morča. aby si mal niečo "pozitívne" pre svoju hlupač.
mal iné priority - kajúcnikov, vagabundov klamárov či ako to slovné spojenie vymyslel aby oslovil sedlač.
Mali by sme byť jednotní a roberta poriadne nakopať do papule za to ako ničí Slovensko. súhlasíš?
treba vyhľadať pomoc, odbornú. pomáha to.
Máme veľkú radosť, ešte budeme hrať 2 zápasy, verím, že aspoň jeden z nich vyhráme...
už nie je jurodrevo ale juropoleno? čím viac kvičíš tým hrá lepšie a s ním celý tím. :D len pokračuj. :D
Netreba zabúdať, že zatiaľ každý kto si do nás rypol.. prehral. :D
Nizke pokuty nezabrali tak ich zvysili... a ak nezaberu ani tieto tak ich este zvysia... dat pokladnicny doklad ma byt samozrejmost... ked kazdy druhy taxikar, krcmar, kadernicka atd nedavaju blocky, doplacaju na to ostatni zvysovanim dani, odvodov, stat ma nizsie prijmy a vynahradza si to tymi co podnikaju poctivo a cez zamestnancov...
To je sloboda, to je demokracia. dezolátos, treba ospevovať. :D to nie je ako diktát EU. :D
z ficovho podávania rúk si sa nažral.
Myslím, že by to bolo ako v 2022 pri Kyjeve.. Rusko by obsadilo rýchlo veľké územia a potom by dostalo világoš a zutekalo by.
Je to dobre, podobne sa vyjadrovali aj Fíni a dopadlo to výborne.
Uz sa tam moze postavit aj odsudeny Brhel. . Zapadne do kolektivu.
Vsak robert sa streta s najvacsimi statnikmi ako nikto iny... tak kde je problem? Co zariadil okrem foto?
Tu sa kradne korumpuje a trestom je penazny trest. Zakony robene pre zlocincov a mafianov. Dakujeme robert
tak to už bude čistá russia.
koľko? za rok obsadila russia 4 000 km2... 5% z toho Ukrajina oslobodila z týždeň.
podstatné je, že sa nebudeš musieť učiť rusky. a preto ťa nemusí napínať.
Odporúčame