Prezident SR môže iniciovať disciplinárne konanie voči riaditeľovi SIS, ak na to existuje zákonný dôvod, keďže riaditeľa SIS na návrh vlády vymenúva a odvoláva prezident.
Prezident SR môže iniciovať disciplinárne konanie voči riaditeľovi SIS, ak na to existuje zákonný dôvod, keďže riaditeľa SIS na návrh vlády vymenúva a odvoláva prezident.
tak teraz to už znie ako nekonšpirácia. :D :D :D
fico je špina na všetky strany.
patoritý agent NIcholson aj fica postrelil a hodil to na Cintulu.
a už si umyl ruky či čaká na robertove vyjadrenie?
pätoritý agen Nicholson. a to nehovorím ako donášal o robertovi mimozemšťanom.
však má pravdu... fico aj tak také staré ochechule nepotrebuje.. má mladšie madrace.
to nie je téma.. spuchnuté hovorilo.
Hej, toto je priorita občanov.. ďakujeme.
Peťo mu nahádže na zadok a obaja budú spokojní. :D
Tak roberta už majú za dezorientovaného nielen na Slovensku ale v celej EU so svetovým potenciálom.. naozaj je to svetovo narušený štátnik. :D :D :D
Slovensko vypne všetky svetlá keď pre Roberta prídu.. aj trumpovi dáme tú miliardu čo žebre. :D
no a ty tu spamuješ ako s nasolenou riťou. :D :D :D
ako obyčajne si písal.. tupotinu.. ale nevadí. :D
a čože mňa sa pýtaš tupelo.. ja som to nepodal. :D :D :D
ja už som prišiel na to kto je to tá KoZa čo tu tvoji kolegovci spomínajú.. TY. :D
Odporúčame