veď ju štartuje 15ty rok.. takže ja mu verím, že na budúci rok to už vyjde.. a ak nie a zase len rozkradne miliardy, tak verím, že to bude o 2 roky.. a ak nie a opäť len rozkradne miliardy, tak verím že to bude o 3 roky. a tak ďalej. jednoducho verím.. a nevnímam skutky.


