asi by som nepreháňal, v prieskumoch pred voľbami prudko rástol..
asi by som nepreháňal, v prieskumoch pred voľbami prudko rástol..
a všetci smeráci tiež... jednoducho 3 roky bolo málo.
fico môže naklamať hocičo, jeho ovce ho ospravedlnia za neho. :D
ja čokoľvek nehovorím. možno ty, ak si sa identifikoval.
zatvárali gaunerov, korupčníkov, zlodejov.. toto sa nerobí do psej matere.
NO vidíte, Mercosur, India... nakoniec to čo zvádzajú hovädá v kremli a bielom dome pomôže EU vybudovať pevné väzby na väčšinu sveta bez týchto 2 narušencov... čína si musí vybrať. :D
kajúcnici by povedali čokoľvek.. v tom prípade
politik = kajúcnik
fico = kajúcnik
parlament samý kajúcnik, vláda samý kajúcnik..
A vie o tom nácko v kremli? on trieska o NATO, rusoidi o banderovcoch... :D
už sa zabíjajú sami...
tak zbedačených národov ako má kim nie je veľa.
kľudne, toto nie je téma.. nech to zvýšia aj 5 násobne.
tak som zvedavý koľkí z tých živnostníkov sa zamestnajú.. hlavne teraz keď sa hromadne prepúšťa, rastie nezamestnanosť a klesá zamestnanosť. :D
jeho výtlak sa neuverejňuje v žiadnych prieskumoch..
tak v prieskumoch nikoho nezaujíma koľko vytlačí na toalete :D Nech skúsi Guinesovu knihu.
putin vybombardoval celú Ukrajinu a niekoľkokrát. neviem či si si to za tie 4 roky všimol, možno nie. :D
opozícia je banda debilov a koalícia banda zlodejov.
Andrej Danko číta bez papiera, Donald Trump rozmýšľa bez mozgu.
tak 54, ja si myslím, že išiel 50,01 km/hod.. lebo milujem fica.
matovič je aj OK.. ale Hlasu namerať dvojnásobok.. to môže len vládny prieskum. :D :D
to asi preto, že je to vládny prieskum. :D
Odporúčame