ale cieľovú skupinu to chytilo :D
ale cieľovú skupinu to chytilo :D
ako prvý túto informáciu vypustil kpt. Danko, ficov kolega... :D
Prezident začal disciplinárne konanie voči šéfovi SIS Pavlovi Gašparovi
síce divadlo, ale čo od tej zgerby čakať.
hej bavilo.. ako s plienkou plnou niečoho teplého. :D
vidíš, danko to bral ako fakt ani nepotreboval čítať. :D
však fico povedal, to je viac ako dôkaz.
Ja že je za tým Soros. Tu už nikto nič nezaručuje.
však oni si vybrali východ tak majú aj takú životnú úroveň.. sú suverénna, samostatná sebestačkná krajina plná chudoby a hladu.. partner russie. to je to po čom túžite. sa tu vyhovárate na sankcie západu, ale však západ nie je celý svet.
Treba si hlavne uvedomiť, že hegera matoviča za to mohol heger, matovič aj za zadlžovanie.. a teraz za to môže Nemecko :D :D
Takáč by mal ísť na benzínku a natankovať za 1,2 €.. a presviedčať nás, že tankujeme najlacnejšie.
Ešteže tie voľby nevyhrala Kamala.
Fantozzimu by som nezveril ani 1 euro.
tak si jednu našiel. ja by som to ale skôr porovnal s Južnou Koreou.. :D
rusi hlavne už len prizerajú ako im USA likviduje jedného spojenca za druhým..
investuj, tam máš 10 - 30%
a čo myslíš, že všetci živnostníci sa teraz rekvalifikujú na klepkáčov kachličiek? firmy prepúšťajú hromadne a nie predavačky. :d treba vnímať realitu nie bojkotovať pokladne. :D
asi by som nepreháňal, v prieskumoch pred voľbami prudko rástol..
Odporúčame