ich rodičia živia aj teba, oni sú tí čo pracujú a živia tento štát.. a vy len vyžierate, žebrete a nariekate ako vám všetci robia zle.
ich rodičia živia aj teba, oni sú tí čo pracujú a živia tento štát.. a vy len vyžierate, žebrete a nariekate ako vám všetci robia zle.
oni sú budúcnosť a ty už sa do toho nestaraj žebroto zadarmo. :D
ostatní budú nariekať že im všetci a západ robia zle. :D
aj ty by si sa mohol vyvetrať a nesedieť len za PC a v krčme. :D :D :D
trapi ich, že ste hlúpe a nechápavé... a mňa tiež.
a chceš to vysvetliť? nie je to ťažké. :D
v USA by niekoho ako Fico Trump poslal pred súd za vlastizradu, v rusku by ho putin vyhodil z okna.
Vyjadriť chcú nespokojnosť s krokmi súčasnej vlády a vyjadriť nezlučiteľnosť súčasného politického smerovania Slovenska s ich predstavou budúcnosti.
a ty protestuj proti ficovi lebo sa ti nepáči trump..
400 miliónov dala Eu, 250 miliónov slajáda a 150 miliónov predražená trať.
Keby každý dostal čo si zaslúži.. ty orbán by si skončil veľmi zle.. .
ako to je byť nacicaný mimovládkar, ktorý kritizuje iné mimovládky? pochváľ sa.
je to jediný človek na Slovensku, ktorý v januári 2025 nakúpil lacnejšie ako v decembri 2024 tie isté pozraviny... a tvrdí, že to tak je a že my všetci klameme.
ano, vzdelanie je najväčšia zbytočnosť... a potom obdivujete hoaxy, kolárov a plochú zem.
väčšina otázok je jednoducho fakt.. len sa naučiť.
Ďalšia elita vlády... Takáč.. čo je podľa Vás bezodkladne? je to subjektívne, podľa vás to môže byť 6 mesiacov, podľa mňa pol roka...
a toto spravuje Slovensko.. už viete prečo sme žebrota EU?
ani právne analfabet by to takto nepoondil... a šutaj je vraj právnik.
na doplnenie šutajovej neschopnosti:
Z ústavnej sťažnosti a príloh k nej priložených vyplýva, že sťažovateľ procesný úkon odvolania zmeškal.
Takto dopadol pripečený šutaj na ústavnom súde:
zanedbanie procesnej povinnosti účastníka konania či sporovej strany v konaní pred všeobecnými súdmi či inými orgánmi verejnej moci nemôže byť bez ďalšieho dôvodom na uprednostnenie efektivity ústavnej sťažnosti.
minister vnútra nedosahuje úroveň ani jana z krčmy. jano z krčmy sa nevyhovára keď niečo dovrzá. :D
čože sa mu stalo? pri trumpovi sa prebral?
Odporúčame