ano, keď sa rus stiahne z Ukrajiny a zaplatí reparácie. :D
ano, keď sa rus stiahne z Ukrajiny a zaplatí reparácie. :D
veru hej, rozbehli ekonomiku, zvýšili životnú úroveň.. to je vlastizrada podľa súčasnej politickej garnitúry.
Tak druhá v poradí je čína.
postupne sa technologia vyvíja. Dojazd sa stále zvyšuje.
Grónsko dopadne ako 150% clá.. ale aspoň máte dôvod sa vytešovať.
fotka v trumpovej obývačke, list Leyenovej.. suverénne najchudobnejšia krajina v EU je hrdá na svojho premiéra.
stíhať treba tých ktorí porušili zákon... a naď už stíhaný je ty trubka, však tu boli aféry ako ho polícia prišla zobrať domv a on bol v Kanade.. vy ficoidi nememorujete, nevnímate... len prežívate.
opäť tu je bradatý gruzínec a pracovný názov. :D
tebe zabilo mozgové bunky. :D
ešte pár dní, kým Šubová nebude vypovedať o zlodejinách na PPA bude veselo...
Ukrajinci urobili z kriznika ponorku a z ponorky pltku
Ľuboš nema prehľad ale presvedčenie... inak by 1 den pred ruskou inváziou netvrdil ze ide o najvacsi hoax liberálov aj ked celý svet bol na útok uz pripravený... rovnako, keby mal prehlad a nie presvedčenie... nemohol by povedať ze sa v trumpovi mýlil... vsetci co majú viac ako 1 mozgovú bunku vedeli co je trump zač ale rozhladeny blaha doň vkladal nádeje.
Prečo obhajujes každého vagabunda? A ten kto na nich poukazuje ma vraj za usami....
Subova ide vypovedat o kissovi a haciendach na GP EU... o necelý týždeň... koalícia musi urobiť možné aj nemožné aby od toho odviedli pozornosť... aj si nahlasovať bomby...
Ken s tým rozdielom, že brali korupcnikov a nie tých co na korupciu poukázali.
Nie, zmenšili sa rady pri pokladniach.
Výhodu máš, nemusíš čakať v rade.
Muti vodu. Vojensky nemôže obsadiť Grónsko ani anektovat Kanadu... ide o trolling a velkohube donaldove vyjadrenia ako nedávno 150% cla.
kryl zlodejiny... preto dostal potom lepšiu funkciu ako to je bežné.
Odporúčame