a aký trest má byť za hádku s kolegyňou?
a aký trest má byť za hádku s kolegyňou?
a čo mal dostať za hádku s kolegyňou? 3 doživotia? :D :D :D
no čo, zase ste za truľkov. žijete ficovými sľubmi a potom nadávate na ostatných že ich neplní. :D :D :D
keby rusi krym vojensky neobsadili a neútočil ina Ukrajinu, tak by sa nič z toho nestalo.. to že sa ukrajinskej armáde bránili tankami a delami civiliste je dúfam, aj podľa teba bulshit. :D
už to, že russia prestane vraždiť a nebude obsadzovať ďalšie ukrajinské územia je porážka.. čo s vojensky anektovanými územiami sa uvidí potom.. bude to férovejšie jednanie...
keď Ukrajina bojovala proti civilistom, v tom prípade aj rusi už 4 roky bojujú proti civilistom.
načo o tom píšete, v živote som o nej nepočul, nevidel.. a neviem kto to je.
vieš čo je dobré.. že haciendy vyšetruje GP EU.. a tu už sa nevykrútite.. .len kto tie stámilióny EU vráti a kto za to bude zodpovedať? hm?
bodľa harabinos a ficodebilos a náckos mal za to dostať doživotie. :D :D :D
no a tú naj si vynechal. tá ani nedovolí odvolávať. :D :D :D
naše ficodebiles a náckos kvíkajú, že v EU fašisticky neodvolali... a na Slovensku oslavujú, že náš robert ani nedovolí odvolávať. :D :D :D ficodebiles a náckos vy ste už strumpovateli. :D :D
a vráťme sa do reality.. u nás vy nedovolíte ani odvolávať a potom ukazujete prstom že v EU neodvolali. :D :D :D
kľud, už sme o 4 roky ďalej.. my sme sa nezasekli.
v tej fašistickej EU odvolávajú a u nás najlepšia vláda na 4 strany nedovolí odvolávať. :D :D :D
kým sa EU nefederalizuje bude hrať druhé husle..
dohoda nie je len o poľnohospodárstve, EU našla trhy a to je dobre.
doma mafia nevadí. :D
neviem čo na takýchto ničotách, podobne ako ako ten bombic, ľudia vidia.
Všetko je raz poprve...
Všetko je raz poprve...
Odporúčame