a čože si trpel, prezident nerobí škody ako to teľa na 4 strany
a čože si trpel, prezident nerobí škody ako to teľa na 4 strany
drahé fotky ten fico robí...
fico robí na Slovensku to isté čo Trump vo svete..
S ficom ešte 2 roky musíme vydržať, s trumpom 3 roky.. to bude ešte škôd.
ešte študentov tam pošli ako iný dezolát. :D
Máme energošeky, dobre bude.
Gratulujem. Ešte kim čong un a nejaký africký diktátor čo robí genocídy a trumpova rada mieru bude kompletná. :D :D :D
USA na Grónsko nemôže zaútočiť zo zákona... treba vydržať, dopadne to ako so 150% clami.
A minister kedy vyvodí zodpovednosť?
ide o dumping... a ak chceš dumping, tak musia klesnúť mzdy a namiesto 13 dôchodkov musí štát dotovať nízke ceny produktov...
ficovi chýbajú ešte 2 slajády do miliardy.
ospravedlňujem sa.. to robí fico medzi Slovákmi čo sú pred hrádzou a za hrádzou...
čím horšie tým lepšie...
čo robí Trump medzi EU a USA, to robí fico medzi svojimi občanmi...
a načo ti bude? málo chudoby robert vyrobil na Slovensku? :D
USA nemôže Grónsko napadnúť, preto Trump tak vyvádza.. no a najviac vyvádzajú naši dezolé, pre nich čím horšie tým lepšie.. keď to náš model robert, čo sa rád fotí hovoril nevedel aký je vizionár. :D :D :D
USA Grónsko nemôže napadnúť. či si koza či capo.
keby bol umelec tak si povieme že dobré texty.. no ale je to len hovädo, čo si myslí, že nad neho niet.
on to dobre vie, preto je taký vyhúkaný a v strese.
Takač je posledné dni akýsi vyhúkaný... šubová o 5 dní vypovedá na GP EU, tam majú dôkazy na 300 podvodov smeráckov v PPA... pôjde o stámilióny... a všetko to prepukne onedlho.
Odporúčame