aby sa rozpadla EU, vtedy sa všetko zmení... tí ľudia vedia len ukazovať prstom.. nič iné...
aby sa rozpadla EU, vtedy sa všetko zmení... tí ľudia vedia len ukazovať prstom.. nič iné...
Blaha oslavoval Trumpa a teraz srší síru na USA.. ten by mal teraz častejšie mydliť barana aby sa ukľudnil. :D
Hovorili sme, že Trump je hovädo, že rusoidi, ktorí oslavovali jeho víťazstvo sa mýlia... a označovali ste nás za gayov, sorosovcov... a teraz tu máte, došlo na naše slová... teraz nariekate.
ty ťaháš 24/7? :D
a teraz chytajú triašky teba. :D
načo toto všetko? však ŠVO Venezuela už skončila...
tak je teraz na tom rusmi nacifikovaná Ukrajina.
keď závidíš, môžeš mu ísť pomôcť. :D
Aj Trump to uznal, uvažoval nad tým ale ho schladili.
che blaha niekde mydlí barana, toto ho muselo riadne vykoľajiť.
aj bombardovanie Iránu bolo rýchle a jasné... nič to nemení na fakte, že trump je hovädo.
nič nestratil, všetko je v súlade s ústavou.
rovnako má plné právo si to hodiť.
Trump a Rubio mi pripomínajú Putina a Medvedeva. Obe dvojice tvoria psychopat a polodement.
našťastie v USA je to nemožné...
načo? však ŠVO Venezuela už skončila.
to máš pravdu.. nie je to vojna, je na druhom konci sveta a vôbec nás to neovplyvní, možno bude ropa lacnejšia.. diametrálne odlišné od ruského vraždenia za našimi hranicami.
Na svete bude lepšie.
Šimečka je v Trumpovom anále? nie náhodou jeho priateľ Robert? :D a trumpov ospevovač baranomydlič? :D
obaja sú dezolátne vzory
Odporúčame