voľby? keď oponenti padajú z okna a umierajú vo väzení?
voľby? keď oponenti padajú z okna a umierajú vo väzení?
Samozrejme, možno sa zmôže na veľmi agresívnu otázku, ako sa máte pán Trump.
Kto oslavoval Trumpove víťazstvo? boli to rusoidi... nie liberáli. na toto netreba zabúdať... komu Trump imponuje? - Blahovi, ficovi, dankovi... nie opozícii. je to ficov priateľ, nie opozície.
čo je na tom dobre? nám to nič neprinesie akurát to poškodí Ukrajine.
je to zástupná vojna USA a Russie.. USA bolo donútené russiou.
roberta si počul?
hlavne ty si dezorientované.
kto píše že to je ok... však to váš rusoidný trump.. už nie je váš?
kde si bolo 4 roky? Putin na Ukrajine doteraz nemal voľné ruky a nerobil si tam čo chcel? :D :D :D
Putin chce územia, pôvodne chcel celú Ukrajinu.. inak by už bolo po ŠVO.
náš robert by bol rovnaký keby mal takú moc.. .tiež plná huba mieru.
Už asi rusoidi nebudú trumpa tak oslavovať...
aká otočka. a to ste toho trumpa tak milovali.
však Trump bol proruské víťazstvo... tak oslavujte putinoidi.
ako to hovoria na súmračnej? trump to čistí.
ŠVO vo Venezuele už skončila ty vojna. :D rus na Ukrajine vraždí už 4 roky.
aká vojna? veď táto ŠVO už skončila.. nebudú tam 4 roky vraždiť a zaberať územia ako rus na ukrajine.
ten už dožiadal.. toto je ŠVO, nie to čo predvádza Putin.
je to socka z občianskeho tribunálu. tam sú všetci mentálne poslabší a trolujú zadarmo.
Odporúčame