nech si ten alkoholik v delíriu dá otázku.. či je lepšie to urobiť takto, zajatím jedného hoväda alebo ako to robíte vy rusáci, vyvražďovaním stotisícov ukrajincov a rusov...
nech si ten alkoholik v delíriu dá otázku.. či je lepšie to urobiť takto, zajatím jedného hoväda alebo ako to robíte vy rusáci, vyvražďovaním stotisícov ukrajincov a rusov...
jediné na tejto záležitosti je pozitívne ako kvičia rusoidi.. danko by povedal, že keď tak kvičia, tak to Trump robí dobre.
no keď takto čínu vyzývaš, už bežia aby ťa uspokojili. :D
teraz ti budú súmračníci tvrdiť, že to tak nebolo. :D
a čo chceš pomáhať, však ŠVO skončila.. Trump tam nejde vraždiť 4 roky ako putkan na Ukrajine.
porovnanie.. neobhajujem ho...
a čo má Putin spacifikovať Putina, vraha vlastného aj susedného národa?
sína už ruské územia osídľuje a Putin sa tvári že to nevidí... ešte chce pár rokov podiktárovať.
no daj, kde píšem, že to tvrdí Putin dedko, zase ti hrabe, vidiny máš?
ak jej patrí prečo by ho mala obsadzovať? kde logika?
Maduro už asi zmenil názor. :D
vy by ste len obsadzovali a zaberali.
aspoň nehovorí, že treba vykynožiť celú Venezueleu ako rusoidi s Ukrajinou...
Toto sa nazýva dezorientácia.. keď útočí USA môže za to USA.. ak útočí Russia môže za to USA... :D :D :D
tak tú ruskú agresiu robert odmietol len formálne, vždy nasledovalo ale... a obhajoba ruskej agresie. :D
voľby? keď oponenti padajú z okna a umierajú vo väzení?
Samozrejme, možno sa zmôže na veľmi agresívnu otázku, ako sa máte pán Trump.
Kto oslavoval Trumpove víťazstvo? boli to rusoidi... nie liberáli. na toto netreba zabúdať... komu Trump imponuje? - Blahovi, ficovi, dankovi... nie opozícii. je to ficov priateľ, nie opozície.
čo je na tom dobre? nám to nič neprinesie akurát to poškodí Ukrajine.
Odporúčame