Už asi rusoidi nebudú trumpa tak oslavovať...
Už asi rusoidi nebudú trumpa tak oslavovať...
aká otočka. a to ste toho trumpa tak milovali.
však Trump bol proruské víťazstvo... tak oslavujte putinoidi.
ako to hovoria na súmračnej? trump to čistí.
ŠVO vo Venezuele už skončila ty vojna. :D rus na Ukrajine vraždí už 4 roky.
aká vojna? veď táto ŠVO už skončila.. nebudú tam 4 roky vraždiť a zaberať územia ako rus na ukrajine.
ten už dožiadal.. toto je ŠVO, nie to čo predvádza Putin.
je to socka z občianskeho tribunálu. tam sú všetci mentálne poslabší a trolujú zadarmo.
Spýta sa Trumpa ako sa má, urobí mu fajku a pôjde domov točiť videjká aký je veľký štátnik.
Trump predviedol, prečo si rozumie s Putinom... hovädo ako hovädo, a to som tvrdil aj bez útoku a Venezuelu... všetko tomu nasvedčovalo.
trump veru nie je modla demokracie. :D :D :D
povedal by som že ano... je to egomaniak.
Ani náboj Venezuele.
USA boli donútené uskutočniť ŠVO vo Venezuele.
ani na Ukrajinu nebol potrebný útok. A už sa tam vraždí 4 roky.
fico chváli každého gaunera a psychopata.. :D
Začala ŚVO, demilitarizácia a denacifikácia... rusoidi povinne obhajovať.
Ked sa darí Slovákom, rusoidi penia... nech ta aj vykoti... bodaj by Juraj zase bodoval aby si kvikalo. :D
Ak robi na plný úväzok ma najmenej minimálnu mzdu.
a kto chce tú dieru ovládnuť okrem diktátorov ako Stalin či Putin?
Odporúčame