Spýta sa Trumpa ako sa má, urobí mu fajku a pôjde domov točiť videjká aký je veľký štátnik.
Spýta sa Trumpa ako sa má, urobí mu fajku a pôjde domov točiť videjká aký je veľký štátnik.
Trump predviedol, prečo si rozumie s Putinom... hovädo ako hovädo, a to som tvrdil aj bez útoku a Venezuelu... všetko tomu nasvedčovalo.
trump veru nie je modla demokracie. :D :D :D
povedal by som že ano... je to egomaniak.
Ani náboj Venezuele.
USA boli donútené uskutočniť ŠVO vo Venezuele.
ani na Ukrajinu nebol potrebný útok. A už sa tam vraždí 4 roky.
fico chváli každého gaunera a psychopata.. :D
Začala ŚVO, demilitarizácia a denacifikácia... rusoidi povinne obhajovať.
Ked sa darí Slovákom, rusoidi penia... nech ta aj vykoti... bodaj by Juraj zase bodoval aby si kvikalo. :D
Ak robi na plný úväzok ma najmenej minimálnu mzdu.
a kto chce tú dieru ovládnuť okrem diktátorov ako Stalin či Putin?
to je ďalší dríst ako denacifikácia a demilitarizácia.
to vieme aj my.. putin chce obsadiť celú Ukrajinu, možno viac.
kto otváral tunel? keby ho neotvorili, žiadna nehoda by nebola.
Mierotvorca sa v tebe nezaprie.. stačí dať dole jedného Putina a netreba vyvražďovať Ukrajincov.
44 dedín, to budú rusi obsadzovať 2-3 roky a zase tam poriadne pohnoja ukrajinskú zem.
tie čo ich rusi ukradli asi ani nie.
Kyjev evakuuje deti a ich rodičov.. nie deti. :D
sociálni netvori berú deťom daňový bonus, krátia podporu v nezamestnanosti a dokonca berú aj žebrákom 60 € sociálku. :D :D :D ano sú to tvoji dezoláti vo vláde na čele s robertom. :D
Odporúčame