za prvé... nenávidíme ficových dôchodcov a ano viac ako polovica dôchodcov volí práve fica a miluje ho.. napísal si správne že základnými úlohami štátu je vychovať a vzdelať deti a mládež, zaistiť ľuďom prácu a možnosť sebarealizácie a postarať sa o dôstojnú starobu plus pre všetkých zaistiť zdravotnú starostlivosť... ale už si nenapísal že 4 volebné obdobia od smerákov počúvame len o dôchodcoch a tie ostatné skupiny ktoré si spomenul fico nenávidí, sú jeho nepriateľ a len ich vyciciava...
štát je tu pre všetkých občanov nielen pre dôchodcov a ficových voličov... kým toto nezačne platiť, tak sa nečudujte, že tí ostatní budú na fica a jeho voličov nasraní


