to čo vtedy nazývaš skromnosť teraz nazývaš biedou. Aj teraz nie je problém bývať.. aj teraz nie je problém hladu.. len sa treba "uskromniť" ako pred 1989 a jesť mäso 1-2 krát týždenne a chovať a pestovať ako pred 1989... len teraz chcete aby vám to samo padalo do huby a ak nepadá, nadávate na kapitalistu... pred 1989 ste nečakali aby Vám to padalo do huby ale ste si to vychovali a vypestovali a tichučko ste šúchali nožičkami.


