netliap mimovládkar... to v akom stave je spoločnosť.. za to môžu politici a ich boj o politické body - hlavne matovič a fico... jeden štve dôchodcov proti mladým, druhý mladých proti dôchodcom... a ovce im tlieskajú.
netliap mimovládkar... to v akom stave je spoločnosť.. za to môžu politici a ich boj o politické body - hlavne matovič a fico... jeden štve dôchodcov proti mladým, druhý mladých proti dôchodcom... a ovce im tlieskajú.
fico povedal, že to robili zle.. že treba podporovať ekonomiku.. 2 roky mu to odborníci a opozícia tisíckrát dokola opakovali... a on si robil svoje - rušil fungujúce úrady, amnestoval svojich blízkych skorumpovaných lumpov a znižoval životnú úroveň občanov Slovenska zároveň s ničením ekonomiky krajiny...
ale to že ten smrad povie, že to robil zle nestačí... ako vynahradí tie škody ktoré narobil?
Vám robi vytlak v gatiach kotlar a bartek. 😀😃🙂
Treba prepúšťať a potom kupovať kávovary za 4000 € lebo steny sú zaoblené na každom poschodí inak.
Moj názor je, že sa útok na sídlo putinovej milenky nestal... ale ako dôvod na odmietnutie mieru je to vynikajúca zámienka...
Ale hovniváli v parlamente ožratí môžu byť.
nemáš pravdu.. treba reagovať, môžeš požiadať o zníženie pokuty, o jej prehodnotenie, zrušenie... avšak musíš mať pádne argumenty.. môžeš požiadať o splátkový kalendár... to znamená reagovať včas... a nie nechať to vyhniť a potom nariekať.
to sa kde také deje? lebo moje skúsenosti sú, že vodiči sú až moc tolerantní a chodci môžu byť radi za takých tolerantných vodičov.
vidím, že používanie priestoru medzi ušami nie je silná stránka.. napísal to jasne.. .pár ľudí ide cez prechod v odstupoch a zdržujú premávku minútu alebo viac... namiesto 15-20 sekúnd keby išli v skupinke spolu... a ja k tomu dodávam, tak ako berú vodiči ohľad na chodcov by mali aj chodci brať ohľad na vodičov a nezdržovať premávku.
ak si sám, nemusíš čakať na skupinku, môžeš prejsť cez prechod. hádam si pochopil.
nie je to žiadna vyciciavačka z mimovládky ako ty... hehe
a preto treba čítať, overovať preverovať.. čo nie je vo zvyku.
treba čítať ... na motorke alebo na štvorkolke.
Rodi sa malo deti ale stavaju sa stále nové byty a domy. Pri každej dedine je nová štvrť rodinných domov... a stále málo?
Porovnávať korupciu s kritikou? Vy mate vylupnute mozgy.
Kali kúpil kávovary jeden kus za 4 000 €. Kolko z tej sumy je zlodejina? Polovica ale o viac?
A teraz nech dajú ich voliči ci si aj oni kupujú linky za 24 000 € a skrinku pod umývadlo za 3 000 €. Ja som si kupil pred mesiacom novy kávovar za 600 € a som vrcholné spokojný. . Prečo si stat kupuje za nase dane drahšie ako my, co z nás tie dane cicaju?
Su zle pre ekonomiku a stat.
Samozrejme ze ceny neklesnu. Problém je ze uz nebudeme mat prijem za tranzit aj ked sa všetky rúry opäť otvoria.
To co za dristy? Rovnako to je aj ostatnych krajinách východného bloku a aj tak nas predbehli. Boli časy ked ekonomika rástla. . Ale potom prišiel robert
majú mladý tím a veľkú budocnosť.
Odporúčame