V3S je legenda.
Prieskumná štôlňa sa vyrazila za Durindovej vlády. Za prvej ficovej sa nič neurobilo. Za radičovej vlády sa vysúťažila Skanska, s ktorým ale nová Ficovláda odmietla podpísať zmluvu a podpísala ju až s tretím v poradí Dúhou. Ficovláda podpísala s Duhou diletantsku zmluvu, že aj keď Duha nebola schopná tunel postaviť a navyše práce, ktoré realizovala, boli zrealizované zle, nebolo možné túto firmu za to pokutovať. Nehovoriac o tom, že Dúha nevyplácala subdodávateľov, ako mala a tí zo stavby odišli a práce sa úplne zastavili. Ficovláda sa zmohla len na to, že na vstupy do tunela nechala urobiť mreže za štvrť milióna eur. S tunelom sa pohlo až za Matovičovej vlády, keď nový tender vyhral pôvodný víťaz firma Skanska. Tá najprv musela odstrániť zle vykonané práce realizované za Ficovlád. Takže, ak má niekto zásluhy na úspešnej realizácii tunela Višňové, rozhodne to nie je ani jedna zo štyroch Ficovlád, ktoré naopak výstavbu len torpédovali nečinnosťou a zlými (korupčníckymi?) rozhodnutiami.
šikovné... dohadzujú miliardové kšefty svojim... a sami sebe...
Trump skôr uškodí.. ale nech teda ide Orbánovi pomôcť. :D
toto už nikoho netrápi, možno zopár najjednoduchších ficomilujemcov... raketovo upadajúca ekonomika, zlodejiny každý 2 deň, rušenie fungujúcich úradov, priznanie fica, že to robil zle ako mu to všetko hovorili.. a 3 balík zlej a zničujúcej (ne)konsolidácie.... opozícia bude mať ústavnú väčšinu.
to že ľudia menej vysedávajú v krčmách je veľké plus... radšej demokracia a menej krčmy ako komunizmus s plotom a viac krčmy.
ty ani nemusíš ísť.. .a si.
vidíš niekoho že sa smeje? tvoji donori tam rozkradli stovky miliónov eur.. a by sa ten tunel postavil ako sa mal, bolo by oveľa menej smerákov milionármi.
do roku 2010 to bude hotové...
Začiatkom februára roku 2021 minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal ohlásil nového víťaza súťaže na dokončenie prerazeného tunela, ktorým sa stala spoločnosť Skanska. Tá v tendri pred siedmimi rokmi podala na výstavbu tunela cenovo najvýhodnejšiu ponuku, no i napriek tomu nebola akceptovaná (počiatek vybral 3 firmu v poradí - Dúhu). Tentokrát sa zaviazala tunel spolu so zvyšnou, rozostavanou časťou úseku dokončiť po svojich neúspešných predchodcoch za sumu 255 mil. €. V krátkom čase nato došlo k podpisu zmluvy a prebratiu staveniska zhotoviteľom
USA ani čína nemá toľko peňazí na tak drahé tunely.
Začiatkom februára roku 2021 minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal ohlásil nového víťaza súťaže na dokončenie prerazeného tunela, ktorým sa stala spoločnosť Skanska. Tá v tendri pred siedmimi rokmi podala na výstavbu tunela cenovo najvýhodnejšiu ponuku, no i napriek tomu nebola akceptovaná (počiatek vybral 3 firmu v poradí - Dúhu). Tentokrát sa zaviazala tunel spolu so zvyšnou, rozostavanou časťou úseku dokončiť po svojich neúspešných predchodcoch za sumu 255 mil. €. V krátkom čase nato došlo k podpisu zmluvy a prebratiu staveniska zhotoviteľom
v 2015 ten tunel 3 krát smeráci rozkradli. :D
30 rokov slúžil zlodejom.. bolo na čase.
tú tvoju rusovovu históru, kde vynecháš fakty si nechaj pre jednoduchšíš milujemficov. :D
rusovov, napísal si bludy a ešte sa tým chváliš.. :D keď s tým neprestaneš, zostane ti to. :D
nech sa páči konaj tlčhuba.
a kto to bude vyšetrovať? tí čo sa súdia s eštokom?
aha.. akosi si zabudol rusovov napísať, 15 rokov Fico. :D
Odporúčame