Ezop neprežívaj to tak.
Ezop neprežívaj to tak.
čo iné môžu tvrdiť.. aj fico tvrdil, že nezostrihal nahrávky ktoré púšťal na tlačovke. :D
ano, šunka so 40% obsahom mäsa išla cenovo o 5% dole.. ale už obsahuje len 30% mäsa. :D :D :D
vidíš, čím viac sa odtŕhame od ruskej ropy tým nižšie ceny phm máme.
tak na toto zadlžujete budúce generácie 13tymi dôchodkami?
to napíš dôchodcom a bude im stačiť 10 dôchodkov, na ktoré štát má.
aj fico už zistil a povedal, že to robili zle.. lenže jeho dôchodci sa budú tváriť, že to nepočuli.. ako prvé treba budovať ekonomiku, ekonomický rast, ktorý prinesie viac zdrojov do štátneho rozpočtu a tým viac zdrojov aj na dôchodky.. ale čo fico robí 4 volebné obdobie? Namiesto budovania ekonomiky rozhadzuje a zadlžuje, kupuje si voličov. Máme najslabšiu ekonomiku v rámci OECD a EU... a teraz povie, že to musí robiť inak... že treba ekonomický rast.. ako chce vynahradiť tých 14 rokov čo to robil zle a budoval chudobu?
nazvi to ako chceš.. stále sú to útoky.. a stačí si prečítať aj túto diskusiu.
teraz ficovi dôchodci hádžu psom svojich vnukov. Prežerú aj to čo nikdy mať nebudeme.
čo by bolo keby.. môj pohľad je, že vláda tu má byť pre všetkých občanov a nielen pre dôchodcov... teraz tu nemáme migrantov ale vláda pracujúcich len cicá a berie im a plná huba dôchodcov.
Ten fantozzi to je chúďatenko. Trapko.
keby sme sa k tomu Nórsku radšej približovali životnou úrovňou...
to skade berieš tie bludy? na Benešových dekrétoch je postavená celá existencia štátu a spoločnosti...
takto si z dezinformácií vytváraš fitkívny svet.
tak lepšie pozeraj.
vtedy ste zarábali na 12 dôchodkov a nie na 13.
lebo to zaručuje ústava.
deti svojich rodičov (dôchodcov) podporujú... neničia im život, naopak, pomáhajú im.
to už je vyriešené.. máme 2 pohlavia v ústave, zrušil sa ÚŠP, NAKA, nevyšetruje sa korupcia, znížili sa tresty pre korupčníkov a zlodejov, aj premlčacie doby.. toto Slovensku pomohlo a sme na dobrej ceste. :D
1200 - 1300 v čistom.. 2 rodičia s priemerným platom + 2 deti a vyjde ti 600 - 650 na 1 osobu... politika tejto vlády je nech si poradia a zobrať im... a dať dôchodcom... to je to na čo poukazujem....
Odporúčame