Putin.. aj ty čo kradneš raz bude musieť russia vrátiť.
Putin.. aj ty čo kradneš raz bude musieť russia vrátiť.
rusi oslobodzujú tak ako oslobodzoval kedysi Hitler...
A.. sankcie fungujú. a to je dobre.
tu prieskum politických strán a inde prieskum nestrán?
o 2 roky bude mať opozícia ústavnú väčšinu. bez debaty.
to bolo stretnutie s prezidentským palácom? alebo pajácom z prezidentského paláca...
Môj pohľad je nasledovný: funkcia nie je dôvod na to niekoho si vážiť... fico môže byť aj 100 krát premiér a nemám si ho za čo vážiť... no a peťo je len o máličko na tom lepšie... veď ani jeden politik nie je dôveryhodný.. úctu si nezaslúži ani jeden.. možno Ferenčák, že ako jediný vykonáva svoj mandát v súlade s ústavou.
O 2 roky bude mať opozícia ústavnú väčšinu.
:D :D :D to je tragikomédia.. Onedlho premenujú sochu slobody za trumpa slobody. :D
ty ich tam vyháňaš s ficom?
Zase trump naletel krpcovi z kremľa. :D
nie je to blaha.. je to socka z občianskeho tribunálu... poloretardovaná entita.
krutá a hrozná realita bola pár týždňov aj prevrat... až sa z toho vykľul pracovný názov. :D
v občianskom tribunále zdravého rozumu niet, len socky.
aký má táto konšpirácia pracovný názov? :D
z fica sa stal tragikomický aktivista.
vy v tom občianskom tribunále ste príliš veľa pili.. a alkohol zabíja mozgové bunky.
:D :D :D
Fico má komplex supermana... podobne to zahral Migaľ, fico si asi z neho zobral príklad.. len ten prínos pre občana žiadny... ale pre seba určite niečo získa.
ale klamali... s prílepkom by ani Černák neskončil v base, lebo všetky výpovede kajúcnikov by súd nemohol brať v úvahu.
Odporúčame