lenže táto vláda to robí extrémne... svojim dáva ostatných len cicá... matovič dával aj tým aj oným, aj dôchodcom aj rodinám... a všetci na neho kydajú... a tu si fico rozdáva 13 dôchodky, deťom a rodinám berie a to nehovorím o pracujúcich...
lenže táto vláda to robí extrémne... svojim dáva ostatných len cicá... matovič dával aj tým aj oným, aj dôchodcom aj rodinám... a všetci na neho kydajú... a tu si fico rozdáva 13 dôchodky, deťom a rodinám berie a to nehovorím o pracujúcich...
s fanatickými milujem ficovcami, kotlebami a miňovcami sa rozprávať nedá.. to je extrém.. na druhej strane fanatickí PS-kari sú extrém tiež.. inak sa dá porozprávať s hocikým, len nemôže byť fanatik a obdivovať toho svojho... vtedy je to o pocitoch a debata je len o atakoch.
kým tu nebude vláda pre všetkých občanov, budú sa trenice stupňovať.. ak vláda robí politiku len pre svojich voličov, niet sa čo čudovať, že ostatné skupiny spoločnosti sú nespokojné a spoločnosť sa rozdeľuje stále viac.
dôchodci si zaslúžia penziu.. a pracujúci si zaslúžia byť zdieraní na úkor dôchodcov.. správne?
13 dôchodky nevadia progresívcom... ale nedôchodcom... a aj časti dôchodcom... treba si uvedomiť, že na Slovensku nežijú len dôchodci ale aj rodiny s deťmi, pracujúci, študenti a iní... nedá sa stále jednej skupine dávať na úkor ostatných... treba myslieť na všetkých, nielen na dôchodcov, lebo treba vo voľbách %... a toto je zásadný problém, ktorý živia politici súčasnej koalície..
Ak by vláda myslela aj na ostatné skupiny populácie, neboli by tu medzigeneračné trenice... a
v russii sa miliardové korupcie nazývajú putinov plat. :D
progresívni súdruhovia ako fico mladší?
lepšie ako robert.. ten kydá hocikde a ani nevie kedy. :D
a čo vyhrali tí, čo majú dom na hypotéku v hladovej doline a nevedia si nájsť prácu? živoria v strachu. na západe idú za prácou ktorá ich baví a dáva im zmysel života.. a nemajú guľu na nohe... môžu žiť kedy chcú a kde chcú.
rusi vo veľkom chodia na západ.. a už sa nevracajú. :D
môžu si to dovoliť.
a čo to znamená? čo sú to mierové pomery po 2 svetovej vojne?
Putin.. aj ty čo kradneš raz bude musieť russia vrátiť.
rusi oslobodzujú tak ako oslobodzoval kedysi Hitler...
A.. sankcie fungujú. a to je dobre.
tu prieskum politických strán a inde prieskum nestrán?
o 2 roky bude mať opozícia ústavnú väčšinu. bez debaty.
to bolo stretnutie s prezidentským palácom? alebo pajácom z prezidentského paláca...
Môj pohľad je nasledovný: funkcia nie je dôvod na to niekoho si vážiť... fico môže byť aj 100 krát premiér a nemám si ho za čo vážiť... no a peťo je len o máličko na tom lepšie... veď ani jeden politik nie je dôveryhodný.. úctu si nezaslúži ani jeden.. možno Ferenčák, že ako jediný vykonáva svoj mandát v súlade s ústavou.
O 2 roky bude mať opozícia ústavnú väčšinu.
Odporúčame