a potom ten Zorro vyrobil v aplikácii za 2 eurá komunikáciu matoviča, lipšica a "medúzy" a strapnil sa na tlačovke... kto mu ešte verí, tomu veľa rozumu mu pánbožko nenadelil. :D
a potom ten Zorro vyrobil v aplikácii za 2 eurá komunikáciu matoviča, lipšica a "medúzy" a strapnil sa na tlačovke... kto mu ešte verí, tomu veľa rozumu mu pánbožko nenadelil. :D
desaťročie ste tu písali, že prezident je tu pre všetkých občanov a teraz vy ficove hnidy zase popierate sami seba. Vás ficove ostudy biť palicou kým sa nespamätáte. Danko vypustil z papule, že prezident má byť koaličný....
Je tragikomické, ako Fico a Danko, najväčší bojovníci za iný názor, na každej tlačovke hovoria, ako treba prijať aj iný názor.. ukameňujú každého, kto má iný názor a urobia z neho nepriateľa svojho a protištátny živel... teraz sa to stalo ich peťovi. :D :D :D
v tej relácii sa ukázala odbornosť... sulík okamžite reagoval, že kazigraf tliape... a teraz to je guvernér NBS.
lepšie ako do haciend, Voderadov a sponzorov hlasu a smeru.
len netreba zabúdať, že v tom čase bola cena energií 10 krát vyššia... a k tomu dodám len to, že v 2023 dali 3 miliardy energopomoc a mali lepšie výsledky ako títo s energopomocou pár stovák miliónov a pri "konsolidácii" kde nás žmýkajú o ďalšie miliardy.
Všetci hovoria tie isté frázy a nik nechce odpovedať na položenú otázku... najmä čo sa koalície týka... niekto im napíše noty a kvákajú to dokola každý jeden v každej jednej relácii a na každej tlačovke...
len či ovce bude zaujímať čurilovec keď nebudú mať čo žrať. :D :D :D
soros im diagnostikuje?
a hanbí sa za svoju Russiu, radšej reprezentuje malé Slovensko.
Matovič bol pán oproti tejto zgerbe.. najlepší premiér po 3 spackaných konsolidáciách povie, že teraz to bude robiť inak... tak ako mu to odborníci a opozícia 2 roky opakovali a on ich za to označoval za protištátne živly... on je skúsený politik.. no ďakujem pekne.. tá tvoja skúsenosť dopracovala Slovensko na chvost EU a OECD.
tak komentuj parlament.. oči maj zavreté, uši zapchaté a tvár sa že všetko šlape... podstatné veci Vás nezaujímajú a bezvýznamnosti riešite... a tá ekonomika je to podstatné. len ovce riešia seno.
takže keď začali zatvárať biele goliere, tak zmizla spravodlivosť.. a teraz keď korupciu nemá kto vyšetrovať.. tak sme krajina spravodlivosti. :D
toto ťa trápi? a najslabšia ekonomika v EU a v rámci OECD nie? stávame sa stále väčšou žebrotou a vy riešite píšťalky a ich žabomyšie vojny.... ani slovko o tom ako kradnú, že každý 2 deň kauza v desiatkach miliónov.. že nás stále viac žmýkajú ale na verejných financiách to poznať nie je... ale že píšťalky v parlamente, to je to podstatné...
Vy ste nasľubovali hory doly a sú nesplnitľné.. 2 roky ste svojich oslobodzovali z obvinení.. už aj mafián gašpar je za vodou... rušili ste úrady, ktoré Vás ohrozovali, políciu ste deklasovali a urobili z nej skupinku skautíkov.... pre občana ste neurobili nič... kde sa dá rozkrádate milióny, ak sa na to príde, tak hráte, že za to nik nemôže... a nik nie je zodpovedný.. tak prečo vládnete? keď za nič nenesiete zodpovednosť....
A ako to súvisí s mojou otázkou?
v parlamente väčšina koalície začala vo veľkom chliapať ako Danko, aby to ako tak strovili. :D:D :D
a načo o tom píšu? čo len on zomrel nikto iný?
musíte zmeniť zákony a vymyslieť nové trestné činy.. aby bolo začo.
veru robo, v rokoch 2012 - 2020, to bolo zločinov a matovič to nestihol všetko vyšetriť... lenže, keď ste všetkých zrušili a prepustili.. kto bude vyšetrovať?
Odporúčame