vás štandardných dvojpohlavných puritánov zase reprezentujú zneužívači detí v rúchach.. kto je lepší? kto je horší?
vás štandardných dvojpohlavných puritánov zase reprezentujú zneužívači detí v rúchach.. kto je lepší? kto je horší?
už je mafián vysmiaty, aj sebe schváli amnestiu.
Riziká vyplývajúce z úzkej integrácie ekonomiky do nemeckých výrobných sietí a z vysokého stupňa otvorenosti obchodu sú do istej miery vyvážené schopnosťou Slovenska prilákať nové zahraničné investície...
1. tak prečo máme najmenšie zahraničné investície v rámci EU?
2. rozpočet, ktorý fantozzi sľubuje nikdy nedodrží, výber daní je o miliardu nižší ako predpokladali, transakčná daň fiasko.. obsluha dlhu je problém a ten veselo rastie aj po 2 kolách konsolidácie aj robo priznal, že to urobili zle a majú to urobiť tak ako im to opozícia neustále opakuje.. lenže kde nič nie je ani smrť neberie, robo ani fantozzi nevedia robiť prorastové opatrenia, ekonomiku dusia a rovnako tých ktorí vytvárajú hodnoty...
realita príde veď aj tí príčetnjší z koalície sú vystrašení.
Fero si to pohnojil. čo už. mal dobre našliapnuté.. ja som vždy hovoril, že niektorí ľudia nevedia zvládať funkciu a úspech.. príkladom toho bol matovič, príkladom toho je eštok, machala, Taraba čo vyhlasuje že on je štát... a aj fero.
každopádne, nemyslím, že machala alo blboš majú morálne právo niekoho morálne hodnotiť. tak pokrivené "osobnosti" nie sú o nič lepšie ako chlap siahajúci inému na zadok či rozkrok.
česi majú o 30% vyššie platy a o 20% nižšie ceny.. a nikto mi nenahovorí že to tak nie je, nakoľko do ČR jazdím pravidelne... a tieto zmanipulované informácie, že máme najlacnejšie potraviny a podobné bludy si môže fantozzi so svojim šéfom nechať pre jednoduchších čo ich volia.
tie "lacné" potraviny, ktoré oni spomínajú by som nedal žrať ani prascom. to nie sú potraviny, to sú pomyje, 50% šunky a podobne.
S hodnotením Muska súhlasím, podľa mňa je čiastočne autista.
založ firmu a budeš mať zisky. je logické, že zisky sa budú koncentrovať u majiteľa firmy... či čo by si chcel robiť so ziskami?
Kováčik aj tak skončí v base... otázka znie ako dlho bude trvať ďalší súd, ktorý ho odsúdi.
najvyšší súd nič takéto nekonštatoval. to sú fabulácie obhajoby.
keď tak píšeš.. vieš prečo zrušili kováčikovi právoplatný rozsudok?
otázka znie, či nie je Fico bodorov poskok... fico to nerobí pre seba.. ale pre nich...
vy za tých svojich mafiánov aj život položíte. :D
Normálne, rozhodla v súlade so zákonom... senát vrátil kováčika na prejednanie kvôli vraj zaujatosti... všetci ktorí ho súdili boli vraj zaujatí aj keď pred 5 rokmi rovnaký senát rozhodol, že zaujatí neboli.
takto sa prejavuje politický tlak na súdnu moc... pustia aj zločinca, viacnásobne odsúdeného.
dvoch sýkorovcov. však sleduj situáciu, nielen robove tlačovky.
Čo je Para zač, hovorí už to, že chce z vlastnej iniciatívy dostať z väzenia 2 odsúdených mafiánskych vrahov. Lebo, že boli porušené ich práva... Podľa týchto hoviad prokoaličných sú práva zločincov, vrahov, korupčníkov a inej hávede viac ako práva slušného občana a poškodeného... stačí byť napojený na roberta a jeho blízkych.
aspoň sú zadarmo.... pre niekoho.. :D
o kováčikovi rozhodol najvyšší súd na POLITICKÚ OBJEDNÁVKU... a najlepšie bolo odôvodnenie.. vraj zaujatosť... tak rozhodol 5 členný senát najvyššieho súdu, pričom pred 5 rokmi ten istý senát rozhodol, že nešlo o zaujatosť..
čiže vôbec sa neriešilo či sa skutok stal, alebo či kováčik zobral úplatok.. ale zaujatosť a ŽIADNE ĽUDSKÉ PRÁVA.
čo s tým má minister dopravy ktorý tu je 2 roky? do tohto stavu sa železnice nedostali za 2 roky ale za 20 rokov... diletant je na pozícii premiéra, ktorý 4 vládne obdobie len rozkrádal a ničil Slovensko.
prepustili ho pre zaujatosť.. pritom pred 5 rokmi vyhodnotili tí istí, že to zaujatosť nebola... je to politické rozhodnutie, fico oslobodil ďalšieho gaunera.
takýto názor môže mať len mafián... a toto je tiež môj názor. :D
Odporúčame