prepáč, že som ich pomenoval ako si zaslúžia. Oni sa vyjadrujú ešte horšie.
prepáč, že som ich pomenoval ako si zaslúžia. Oni sa vyjadrujú ešte horšie.
fúkať pri vstupe do parlamentu...
on je jeden z nich ty tupelko.
je to nedôstojné, fúkať sa môže až po 15 hodinách, keď policajti vystepujú 2 jamy pred tvojim barákom...
tam je tých šašekov viacero, viac ako 150 keď rátam aj vládu.
len dodám.. tí jemne povedané hochštapleri si naviac myslia, že sú niečo viac ako my občania...
Dychové skúšky sú nedôstojné... tie prasatá a hovädá v parlamente a vo vláde si skutočne myslia, že sú niečo viac.
Co to tu splietas...
Fico by helikopterove peniaze rozhadzoval .. to by sme este videli co je rozvrat financií.
Len toto nik nedokazal.. su to len tvrdenia tých co chceli do úradu dosadiť svojich nominantov.
To viem.. len neviem kto chce ich zrušenie.
Hej? On sľúbil rušenie fungujúceho úradu?
Nezabúdaj, že prvý zatvaral prevádzky pelegrini... pri 6 nakazených... dostuduj si to.
Robertove hry. Škoda ze svoje schopnosti nevyužíva v prospech obcana ale len pre svojich ludi..
To sa spýtaj prokuratúry.
Aspon niekto... koalíciu uz hymna nezaujíma, zaujimala ich len ked ju zneužívali cez machalovu asistentku.
Korupcia nie je nekala cinnist? Mohol si tam nahladit akékoľvek porušenie zakona... a áno ako pises vo vzťahu ktorý si opísal... napríklad výpoveď v rozpore so ZP... a kým to urad nepresetril, výpoveď bola pozastavená ... v tom spočívala ochrana.
Podľa obvineného mafiána gaspara ma na to ústavné právo.
Politici by sa mali obcana báť.. to suhlasim. Lebo v súčasnosti si myslia ze su niečo viac ako obcan. .
Aspon neporusuju zákonya ústavu ako koalícia.. ale na každú.... sa voda vari..
Odporúčame