to je len na zavretie huby...
to je len na zavretie huby...
aj psychotesty aj fúkať budú tie ošípané v parlamente. To čo tam zvádzajú a ako demolujú Slovensko je už neúnosné.
prečo potom tie zákony musia 6-7 krát opravovať?
Maroš nedaj sa.. škoda, že si si urobil zlé meno, keď si s ficom pachtoval... to už nenapravíš.
takto rozbil novinárov aj keď tu gruzínec organizoval prevrat.. a po pol roku sa dozvieme, že to bol len pracovný názov.
Keď som tam tú štvoricu mafiánov videl, tak mi tam chýbal len mafián bodor.
netreba, ide o nelegálne podnikanie.
tak asi pečie veľmi dobre. :D
daňový úrad v tom nemá žiadnu právomoc... ak niekto podniká nelegálne mal by to riešiť živnostenský úrad pokutou.. ale myslím že na takýchto malých "podnikateľov" čo prijímajú peniaze v hotovosti sú naše dieravé zákony krátke.
treba im dať čo najviac, nech je čo splácať aj s úrokami.
bodaj by.. ale zatial len koalícia zrušila všetky úrady a všetkých jedincov, ktorí ich vyšerovali a ohrozovali.
jediné, čo má kalinák inovatívne je, že nepozná hranice... robí obchod za 58 miliárd.. minimálne 10% je jeho.. je inovatívny.. ešte nikto tak veľa neukradol.
žandárov budú kontrolovať žandári.. je to nový štandard..
čo by nie.. za 58 miliárd urobil kšeft..
Otázka znie.. čo mi ten žandár môže... lebo neviem o nich nič..
a preto sme na chvoste EU a OECD.. Slovensko nemá víziu, len sny toho čo sa dostane k moci..
tie baby sú šikovné... naozaj klobúk dole.
nech mi nejaký milujúci fica napíše, čo táto vládna žumpa urobila a prijala.. čo sa potom niekoľkrát neopravovalo... a čo nenarobilo škody národu... zlodejiny sa už berú ako samozrejmosť.
teba nezarazilo ale si niečo narazilo.... kritizovali, že adresná energopomoc bude pre 90% domácností... a skutočnosť ukázala.. a to teraz kritizujú, že tí čo ju potrebujú ju nedostanú.... vy v občianskom tribunále ste zrazení všetci... :D
Odporúčame