Ak si vo vláde a koaličný poslanec.... musíš mať názor aký ti ukážu.. je to protiústavné ale taký je život.
Ak si vo vláde a koaličný poslanec.... musíš mať názor aký ti ukážu.. je to protiústavné ale taký je život.
musí nesvojprávnych ako napríklad Bartek. :D inak budú takéto problémy.
Opäť len odrby a fabulacie... mafosovi gasparovi sa nedá veriť sni jedno slovo.
Ficovo-gasparova zostrihana verzia na tlacovke: zapalime Santusovej auto... realita z nezostrihanej nahravky: kde býva santusova? Neviem, zapalime jej auto aked sa vystrci z okna tak to zistíme.
Sutaj je biedny právnik rovnako ako minister. Ziada zrušenie rozsudku. :) to moze žiadať hocikto. Aj Černák. :)
Tie nahrávkyz tlačoviek su účelne zostrihane.. preto vyšetrovatelia vyhrávajú súdy. :)
Nepreberá postu nevie... práve preto existuje fikcia doručenia... co ak by sukaj nepreberal postu 30 rokov? Budu hnupovi úrady 30 rokov posielať jeden list?
Ta už prebehla. :)
OLAF už vyšetruje smeracke haciendy a my sa tu stále tvarime ze to len opozícia škodí Slovensku. :) Som zvedavý koľko budeme musieť za smeracke zlodejiny vracať EU.
Tak sa rešpektujú ľudské práva... mame sa co učiť.
Je zaujímavé, že v prípade smerackych zlodejin pri trestnom zákonníku je koalícia a jej ovce liberalnejsie ako západ... ale pri právach obcana už im západ nevyhovuje.....
Odor je najviac zodpovedný podla dezolatoria za stav SR. :)
Zadarmo, istoty, 2 pohlavia... to funguje a zaberá... :) a potom nareky aký je podnikateľ zlý, ako nám kazdy robi zle a za všetko moze eu.
keď putin nebude náckovať.. nepadnú..
čo si zle vysvetľujem, však už je dohoda a polovica ruských podmienok nie je v ponuke. :D
vyjednávanie.. trump dal ruské podmienky aby bolo z čoho poľaviť.. .ovca na to skočí a mľaská.
dajte dole putina a máte mier.... okamžite. nebude dôvod vraždiť na Ukrajine.
ruské putinovie chce mier, prečo vraždí stále agresívnejšie. :D
a ten európsky paškvil podľa čoho súdiš že je paškvíl.. že nie je ruský ako ten trumpov? :D
keď máš problémy s vyprázdňovaním nemôže za to ukrajinské značkové spodné prádlo. treba navštíviť lekára.
Odporúčame