a ten európsky paškvil podľa čoho súdiš že je paškvíl.. že nie je ruský ako ten trumpov? :D
a ten európsky paškvil podľa čoho súdiš že je paškvíl.. že nie je ruský ako ten trumpov? :D
keď máš problémy s vyprázdňovaním nemôže za to ukrajinské značkové spodné prádlo. treba navštíviť lekára.
Trump predstavil ruský extrémny mierový plán.. ten sa zredukuje na niečo prijateľné a nedezolátne a bude dobre. :D
a čo takto urobiť poriadok s vládou ktorá poškodzuje občana a štát? tu sa tvárite slepo a hlucho..
Žilinka mal proti tejto vláde a jej proti-občianskym a proti-Slovenským zákonom, na ktorých 2 roky pracovali zakročiť oveľa skôr.
Nerozumiem, čo koalícii a jej voličom na Žilinkovi prekáža.. veď robí presne to, čo robia oni... nič viac, nie menej.
ja to hovorím inak.. žrať, sr.. (kadiť) a bývať... to bol štandard.
polovica voličov fica nebude môcť šoférovať, lebo sú starí a druhá polovica nebude môcť šoférovať, lebo sú sprostí. :D :D :D ale hlavne že mu to tam opäť hodia. :D
nemôže byť každý bohatý.. preto sa porovnáva životná úroveň celej populácie.. a môžeš to zobrať z ktorej strany chceš, západ mal dlhé desaťročia niekoľkonásobne vyššiu životnú úroveň ako Russia a jej spriaznené krajiny... teraz máme krízu na celom svete... a stále má západ vyššiu životnú úroveň ako Russia a je spriaznené krajiny.. a už len dodám, že nám išla po 2004 roku životná úroveň hore a ako dobre sa tu žilo.. pritom sme sa západu priblížili len o pár %... na lepšie sa zvyká lepšie ako na horšie.. ale čo budeo 10-15 rokov...
Nie, my sme sa totižto ruskej agresii nebránili... len nás okupovali.
súhlasím, veď už obsadzujú ruské územia.. Čína si z Russie urobí kolóniu..
tam kde doviedol právnik Slovensko?
takže už denacifikácia nie je v kurze? :D akosi ste zmenili pohľad po 3 rokoch ruského vraždenia a obsadzovania cudzích území vojensky.
hej, brániaca krajina sa bráni.. treba ju za to zatratiť. Vy rusotrule by ste hitlerovi nechali celý svet.. veď hádam uzurpátori moci nebudú držať svoje krajiny vo vojne...
V USA boli dobré časy.. my sme len tíško závideli spoza plota s ostnatým drôtom.. a keď začalo byť trošku lepšie, dali sme robertovi 15 rokov aby to zastavil.
to aj Trump.. už prezident nebude!!!
Treba Trumpovi poďakovať, že ako sprostredkovateľ mieru pôsobí ako neúspešný Putinov vyjednávač. :D
Treba sa zamyslieť, začať používať čo máš medzi ušami.. a porozmýšľať nad tým, čo je tmel čo ficove vlády drží pohromade.. lebo občan a záujem občana to nie je...
vládu ktorá ťahá k sebe treba vymeniť.. vláda parlament aj prezident sú tu pre občanoa, nie pre seba.
Šikovné ruky majú, skutočne im to ide. :)
Odporúčame