otázka je, či počas produktívneho života mali 13 - 14 výplat.. v Rakúsku je to možné.. u nás keď si dôchodci chodili do roboty len aby tam boli, veď o tom sú stovky vtipov, chcú za to 13 dôchodkov, ktorými zadĺžia svoje deti a vnukov a vôbec im to neprekáža, je im to jedno.


