bude neskoro.. treba zatvárať zločincov nie tých čo zločincov chytajú.. táto mafiánska fláda si znížila tresty a zabezbečila beztrestnosť, mafián Gašpar má svojho mafiánskeho syna na čele SIS.. našťastie aspoň tie súdy ešte ako tak fungujú.. aj 2x odsúdeného kováčika musel pustiť až minister Susko


