a na tých vládnych zlodejinách sa tieš bavíš?
a na tých vládnych zlodejinách sa tieš bavíš?
a čo si tam písal?
nedávno také niečo tvrdil šaško... kto bude nabudúce
všetko je v poriadku, robert poslal všetkých, ktorí ho nevolia a nesúhlasia s ním bojovať na Ukrajinu. :D neposlal ich budovať ekonomiku, pomáhať v zdravotníctve, pomáhať dôchodcom ktorí ho slepo volia.. ale poslal ich bojovať na Ukrajine..
Odkedy je slovo autokrat dehumanizácia?
a to si ho máme vážiť kvôli funkcii? :D
a smer je kto keď rokov to ťahajú tí istí. :D :D :D
Opäť sa robí búrka v šerbli.. zase sa o 2 týždne dozvieme o koľko nás vládna zgerba obrala.. treba odviesť pozornosť.
a čo je na tom dehumanizačné?
argumentovať politikovi, pozeráš politické diskusie?
tak vieš, musí sa zbaviť tých čo ho nebudú voliť.. ako inak udrží moc?
ešteže Slovensko ťahá inteligencia ako ty zničila aj tým študentom budúcnosť.
v čom spočíva tá dehumanizácia politického oponenta?
hlas nie je projekt peťa ale roberta.. inak by teraz neprznil Slovensko a našu budúcnosť.
ako môže byť legalizovaná keď podľa vládnej garnitúry neexistuje?
Erik, treba zase zmeniť zákon... :D vy smeráci sa už ani netajíte tým, že sa pokladáte za niečo viac, že ste nad zákon.
podnikateľ = ficov triedny nepriateľ (výnimkou je smerácka oligarchia) a preto priemysel nie je dostatočne dotovaný už od čias 1 ficovej vlády.
Ukrajina už nemá dôležité ciele, tie desiatky tisíc bômb a dronov ich už hádam zasiahli... Rus už ide po civilnej infraštruktúre...
kradnete a budete kradnúť.. a takéto gestá to nezmenia.
toľko fňukania :D
Odporúčame