viac ako teraz? :D
viac ako teraz? :D
na fronte.. rusi bombardujú celú Ukrajinu
lenže rusi budú tak či tak.
ani trefne ani neironizuje.. len rusoiduje.
je to putinova vojna... a USA pomáhalo aj ZSSR v 2 svetovej a nebola to ich vojna.
a ako toto súvisí s článkom?
robí to čo vie, keby si z nej brali príklad politici. :D
čakal som viac od Sýkoru...
K Pospíšil bol asi najhokejovejší hráč v tíme. A ano, jeho nezmyselný faul nám spôsobil vráky... ale, v 3 zápasoch sme dali 5 gólov... hádam nechceme s touto štatistikou porážať najsilnejšie hokejové krajiny...
Keď nedávame góly nemôžeme vyhrať a môže byť aj emócia ako u kapitána danka... Valábik to povedal pred MS, že nemá kto dávať góly a tak to aj bolo.. chalani hrali, mali šance ale nevedeli dať góla, mali by to trénovať, nech si zoberú príklad zo Slafka.
čo si na 1. mája nedostal guľáš a kľúčenku s ftipom? :D
On nie že chce SMER MAFIA ale on je SMER MAFIA.
To je tak.. máme si vážiť fica lebo má funkciu a kto má objek je niečo viac.. hlavne ak stojí aspoň niekoľko tisíc z našich daní.
Akí sú ti smeráci úzkostliví, z Gašpara sa stal plačko, ktorému každý skáče do reči, berú mu právo kydať hnoj z úst v pléne, teraz ho vyrušuje nášivka. Nech si zvyká v base sa k nemu nebudú chovať ako k porcelánu. :D :D :D
Tito nestvoria prorastovy balik ani ked tu budu prznit Slovensko dalsich 16 rokov. . Len skody.
Tych 50 000 € je blbost. Hlavne pre zakonodarcov je to male vsimne. Premiwrovi zmizlo 50 000 € zo suflika a ani si to nevsimol... pre takeho ZTP je to viac ako existencna suma... hlavne ze su vo vlade 2 strany s oznacenim socialne.
Vzdy robia opak toho co robia, kalinak to v cifaroch povedal ma rovinu, urobia si co chcu a ovciam povedia co chcu pocut a vsetci spokojni. A tak aj konaju. Sebe 3 roky zabezpecuju beztrestnost za zlodejiny a korupvciu a ovciam hovoria ako na nich myslia a ako buduju spravodlivost... volic koalicie = najhlupejsia cast populacie.
Uz musia precitnut aj tie najsprostejsie ovce. Kali zase povedal, ze ked porusuje zakon verejne, je to v poriadku.
Spolocne to ma to, ze vlada ma priority a tie presadila.... sport to nie je.
Problem nebol v cechoch ale v nas... 3 zapasy 5 golov... 0 bodov..
Odporúčame