ale s v strese hlasáci aj v paláci. :D Robertovi robí dobre, keď sa na pár dní odvedie pozornosť od neho aj fantozziho fiasko ide bokom.
ale s v strese hlasáci aj v paláci. :D Robertovi robí dobre, keď sa na pár dní odvedie pozornosť od neho aj fantozziho fiasko ide bokom.
aj ja som mal autonehodu a mesiac ani slovo. :D čo by si chcelo vedieť degenero?
tak prečo sa vykrúca ako had. :D klame jak fico o gruzínskom puči. :D
ano, lebo aj medzi členmi trumpovho národa sa nájde normálny človek.. v iráne pobiedne a medzi vami dezolátmi vôbec.
Nech Putinovi povie aby prestal vraždiť na Ukrajine.
tak si lala poloidiot alebo lala ukronácek..
to tvoje bydlisko - slama v kravíne.
si sa nám tu predstavil. ďakujeme.
Keď sa russia nespamätá, zle dopadne.
Igi je rusoid... ten by zutekal teraz. :D
Toto je veľká pravda, ale dezolát ti povie, že v EU je totalita a Rusko je slobodná krajina. :D
vy ste sa smiali keď američania utekali z Afganistanu a teraz sa Vám to vracia.
Toto nie je téma.. treba sa venovať Takáčovi, ide poľnohospodárstvo položiť. Ten debil to tu zdevastuje.
prečo by mal byť skorumpovaný?
pán kalioskop si neuvedomuje, že poslanec má voliť podľa svojho vedomia a svedomia a nie na príkaz vlády.
daj alobal na hlavu ako Machala a budeš vedieť. :D
USA = Spojené štáty americké.
v čom je problém podľa plochozemcov?
Opäť, podľa dezoláta nie je magor ten čo vymyslí idiotinu ale ten, čo na to poukáže. :D :D :D Dezolát sa nezaprie.
Odporúčame