mohol by fico rozposlať autobusy a nazvážať ich ako to robil na protesty a 1 mája. :D
mohol by fico rozposlať autobusy a nazvážať ich ako to robil na protesty a 1 mája. :D
Pejo, takže v zmysle tvojho príspevku.. v roku 2015 bolo neúspešné referendum o tom, aby bolo manželstvo len zväzok medzi mužom a ženou, takže občania sa vyjadrili, že s tým nesúhlasia a chcú aby manželstvá uzatvárali aj osoby rovnakého pohlavia. Rovnako sa občan vyjadril, že súhlasí s adopciami detí osobami rovnakého pohlavia.
Účasť bola len 21%, teda 79% si želá manželstvá homosexuálov a adopciu detí homosexuálmi.
Ak sa trošku zlepší situácia v Hungarii, tak fico skončí rovnako ako skončil orbán, aj dezolát uvidí, že zbaviť sa škodnej pomôže.
zvyšovanie a vymýšlanie nových daní, cicanie pracujúcich - to je upratovanie? :D a výsledok, vycicaný občana deficit rovnaký. takto upratuje len neschopák. radičová ficov 8% tný deficit znížila na 4% prvým kolom konsolidácie. to bolo upratovanie.
ak si myslel najhlúpejšie, tak v tom kraľuješ ty.
To iba navonok tak vyzerá, inak všetko funguje v najlepšom poriadku. :D :D :D a to ešte ani nezačala predvolebná kampaň.. sa zožerú zaživa. matovičove vlády boli nič proti tomuto. :D
aké prorastové opatrenia. :D
Keďže v USA trumpova dezolácia zvažuje rozšíriť možnosti trestu smrti... trump a jeho podtrumpovia budú prví, ktorí si nové možnosti trestu smrti vyskúšajú na vlastnej koži.
radšej dám 10 miliónov na referendum ako 18 miliónov na slajádu. no a roberto so svojim stádom dá radšej 18 miliónov na slajádu ako 10 miliónov na referendum....
to je rozdiel medzi občanom a ovcou.
Aj Orbán pritvrdzoval... a dopadlo to dobre... roberto, uč sa: s pánom bohom, idem od Vás.
Už tie ficove grcky nemajú taký efekt.. ubúdajú mu roztlieskavači. :D
chápeme, fico škodí celému Slovensku a všetkým občanom (až na jeho blízkych) a keď opozícia na to upozorňuje, tak je protislovenská. :D :D :D
Po 2 konsolidáciách sa nič nezlepšilo, naopak všetko sa zhoršilo... ano je to katastrofa... ak by to bolo bez konsolidácie, tak by to dávalo zmysel...
to čo naše roberto. škodil.
Placko. Opozicia sa tesi z kazdwj zlej spravy a ty si tvorca kazdwj zlej spravy
Najviac si nakradli diktatori.. putin, orban lukasenko, roberto sa tiez snazi. A to nie je o kapitalizme.
Mal by sa začať venovať fitnes. aj kvôli zdraviu.
50% účasť je v prípade referendového hlasovania o predčasných voľbách nesplniteľná...
voliť chodí 60-70% voličov, a z nich cca polovica volí koalíciu a polovica opozíciu. Koaliční voliči na referendum nepôjdu a ani nevoliči... dostať sa na cca 30% bude maximum.
Odporúčame