Pejo, takže v zmysle tvojho príspevku.. v roku 2015 bolo neúspešné referendum o tom, aby bolo manželstvo len zväzok medzi mužom a ženou, takže občania sa vyjadrili, že s tým nesúhlasia a chcú aby manželstvá uzatvárali aj osoby rovnakého pohlavia. Rovnako sa občan vyjadril, že súhlasí s adopciami detí osobami rovnakého pohlavia.
Účasť bola len 21%, teda 79% si želá manželstvá homosexuálov a adopciu detí homosexuálmi.

