a čo napíšeš ku gruzínskemu prevratu? to boli pravdivé informácie? aký je z toho záver?
a čo napíšeš ku gruzínskemu prevratu? to boli pravdivé informácie? aký je z toho záver?
už som ti písal, že ti si svojho roberta obhájiš vo všetkom. :D :D :D prekrútiš, tváriš sa že sa to nestalo, vytesníš.. :D
hovorí sa že konšpiruješ a klameš ako roberto o gruzínskom prevrate... ale pri tomto sa tváriš, že nič. :D :D :D roberto môže klamať, zavádzať, kradnúť a falšovať lebo matovič heger odor čaputová. :D :D :D
ale že si ešte povymýšľa k ficovým klamstvám svoje aby mohol mať ešte viac krvavé oči je nakoniec smutnovtipné. :D
ty si v tej nenávisti bahníš, ani fica nepotrebuješ. :D
môžeš tu daj aj ako fico hovorí, že je ku.va.. a dezolát sa bude tváriť že to nič nie je. :D
no vidíš a teraz prejavuješ čo je to krvavé oči a nenávisť v krvi. :D takže kľud, aby ťa nevykotilo. :D čaputová Vám nič neurobila, len bola ficov nepriateľ a tak ste plní nenávisti voči nej...
to 50% kvórum je pri niektorých otázkach neprekonateľné... napríklad ak by bolo možné v referende rozhodnúť o predčasných voľbách, nikdy sa tak nestane... volieb sa zúčastňuje do 70% občanov.. .30% je to jedno a tých 70% je rozdelených na polovicu... ak by bolo referendum o predčasných voľbách, tak sa 30% nevoličov nezúčastní a 35% čo podporuje koalíciu sa nezúčastní tiež... aj ak by všetci voliči opozície prišli, je to max. 35% a referendum bude vždy neúspešné.
a ty si jeden z tých, o kom hovorila.
nebudete, vy len zločincov ľutujete.
aj Vášho roberta karma napadla 5x. :D
a prečo nesedí? však ovládate SIS, inšpekciu, políciu. :D :D :D mlátiť prázdnu slamu, to ste vy robertovce.
Držím jej palce!
prečo to píšeš mne? napíš to tomu trdlovi na ktorého som reagoval. :D
a my porušujeme demokraciu, nakoľko nerozhoduje väčšina.
tak uvidíme, musí zabojovať aj naša opozícia. :D
ty si čisté ficotrdlo. vymyslíš si fabuláciu a berieš ju ako fakt. :D
mohol by fico rozposlať autobusy a nazvážať ich ako to robil na protesty a 1 mája. :D
Odporúčame