Ruka v šerbli?
Komunisti? Myslíš členov tej strany, kam Fico vstúpil r. 1988?
Dovera/nedovera osadenstva tvojej panelakovej krcmy nikoho nezaujima
Fico je obvinený a hrozia mu 2 roky basy.
JE !
428/2021 Z. z.
Časová verzia predpisu účinná od 25.11.2021
428
UZNESENIE VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY č. 695
z 24. novembra 2021
k návrhu na vyhlásenie núdzového stavu a na prijatie opatrení podľa čl. 5 ods. 4 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov
Číslo: 27117/2021
Predkladateľ: minister zdravotníctva
Vláda A. schvaľuje
A.1. návrh na vyhlásenie núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov,
Vláda
B. vyhlasuje
B.1. v súlade s čl. 5 ods. 1 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov dňom 25. novembra 2021 na obdobie 90 dní na postihnutom území, ktorým je celé územie Slovenskej republiky, núdzový stav;
Fico bol zadržaný na nábreží , kde sa zhromaždilo asi 50 ľudí, ktorí neboli v autách a pravdepodobne čakali na tlačové vyhlásenie Fica. Zhromaždením sa tak porušili aktuálne platné vyhlášky hygienikov.
FICO ZVOLAL ZHROMAŽDENIE CEZ LOCKDOWN, KEĎ JE TO ZO ZÁKONA ZAKÁZANÉ !!!
Rozhodol sa skúšať , koľko vydržia, rozhodol sa provokovať porušovananím ZÁKONA , tak je vystavený dôsledkom svojho konania.
Ak zákony platia pre každého rovnako, potom platia aj pre Fica.
227/2002 Z. z.
ÚSTAVNÝ ZÁKON
o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu
Čl. 5
Núdzový stav
(1)
Núdzový stav môže vláda vyhlásiť len za podmienky, že došlo alebo bezprostredne hrozí, že dôjde k ohrozeniu života a zdravia osôb, a to aj v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie ...
3)
V čase núdzového stavu možno v nevyhnutnom rozsahu a na nevyhnutný čas podľa závažnosti ohrozenia obmedziť základné práva a slobody a uložiť povinnosti na postihnutom alebo na bezprostredne ohrozenom území, a to najviac v tomto rozsahu:
h)
obmedziť alebo ZAKÁZAŤ UPLATŇOVANIE PRÁVA POKOJNE SA ZHROMAŽĎOVAŤ alebo zhromažďovanie na verejnosti podmieniť povoľovaním,...
227/2002 Z. z.
ÚSTAVNÝ ZÁKON
o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu
Čl. 5
Núdzový stav
(1)
Núdzový stav môže vláda vyhlásiť len za podmienky, že došlo alebo bezprostredne hrozí, že dôjde k ohrozeniu života a zdravia osôb, a to aj v príčinnej súvislosti so vznikom pandémie ...
3)
V čase núdzového stavu možno v nevyhnutnom rozsahu a na nevyhnutný čas podľa závažnosti ohrozenia obmedziť základné práva a slobody a uložiť povinnosti na postihnutom alebo na bezprostredne ohrozenom území, a to najviac v tomto rozsahu:
h)
obmedziť alebo ZAKÁZAŤ UPLATŇOVANIE PRÁVA POKOJNE SA ZHROMAŽĎOVAŤ alebo zhromažďovanie na verejnosti podmieniť povoľovaním,
Na dezolátov, aj ich vodcu treba dôsledne PODĽA ZÁKONA.
Keď sa Mečiar zamkol v Elektre a Dzurinda mu dal vyhodiť dvere do vzduchu, tiež ste penili a výsledok bol , iba že ste dostali lekciu.
A tak to bude aj teraz.
FICO ZVOLAL ZHROMAŽDENIE CEZ LOCKDOWN, KEĎ JE TO ZO ZÁKONA ZAKÁZANÉ !!!
Rozhodol sa skúšať , koľko vydržia, rozhodol sa provokovať porušovananím ZÁKONA , tak je vystavený dôsledkom svojho konania.
Ak zákony platia pre každého rovnako, potom platia aj pre Fica.
A co vas sudruh Husak, aspon podla komunistickych serialov to bol velky povstaalec, ten je odkial? Dubravka je dnes sucast Bratislavy.
Zasa robi zo svojich oveciek idiotv (pokial z nich vobec idiotov este robit treba).
Ked uz nema nic ine, tak vytiahne mesiace staru, recyklovanu temu "zmareneho refernda" - pricom o "zmareni" rozhodol Ustavny sud pre protiustavnost otazky.
Keby zacal svojim dementnym oveckam tvrdit, ze obloha je zelena, tak mu to budu zrat, pretoze u jeho propagandy uz davno skoncil zdravy rozum a nastala cista psychiatria.
namiesto dezolatnych primitivizmov a osobnych utokov fakty:
„Bolo by dobré zaoberať sa oprávnením generálneho prokurátora rušiť právoplatné rozhodnutia v prípravnom konaní, pretože toto nám hlavne na Úrade špeciálnej prokuratúry robilo posledné roky šarapatu,“ povedal Žilinka na adresu paragrafu 363 na verejnom vypočutí.
To zdovodnenie je odslova do slova nekriticky okopirovana argumentacia Pcolinskeho obhajcu.
Nech sa nachadza v zdovodneni GP cokolvek, to neznamena ze su to objektivne fakty. Prokuratura je len jedna zo stran pred sudom a ked nieco chce dosiahnut, musi o tom presvedcit sud !
Povedat, co je objektivne, na to ma monopol jedine sud a to v pravoplatnom rozhonuti.
A sud , dokonca Najvyssi sud to vsetko vyhodnotil ako neopodstatnene a Pcolinskeho vazbu potvrdil ako dovodnu.
Az 77 poslacov zvolenych za OLANO, SAS a ZaLudi zmeni zakon o volbe a odvolavani GP a odvolaju ta, tak sa odvolat das. Ci sa ti to paci, alebo nie.
Keďže senát krajského súdu skonštatoval absolútnu nevinnu tých , ktorých dezoláti nazývajú "čurilovcami", respektíve čurilovskou mafiou tak aj pokračovanie trestného stíhania krajskou prokuratúrou je protizákonné a akékoľvek úvahy o "zástancovi čurilovcov", keďže sa jedná objektívne o nevinných ľudí sú úplne bezpredmetné.
Ona pise nieco , ze sa vyjadruje "v mene verejnosti"? A ze sa nevyjadruje iba v mene Veroniky Remisovej?
A keby len to, predstav si, ze vynucoval aj povinnu skolsku dochadzku ten "demokrat"!!!
Potkan ma strach.
Nova nemecka vlada sa s nim na rozdiel od Merklovej ye-babrat nebude!
Spravil z Madarska jednu velku paranoidnu cvokaren, v ktorej pod zamienkou prenasledovania imaginarneho Sorosa uzurpuje moc, potlaca kritikov a moralne devastuje celu krajinu.
Ak chcu mat Madari takyto rzim vo svojej krajine, potom nepatria do EU!
To je uz normalna sucast sucasnej doby, ze najvacsi fasisti ako Orban, v snahe vyrazit s ruky svojim demokratickym oponentom argument o fasizme sami z fasizmu obvinuju.
Orban je momentalne najsmradlavejsie politicke lajno sucasnej EU a mal by byt okamzite vykopnuty aj so svojou krajinou, pokial ho podporuje, z EU!
Odporúčame