Tak uz to vies.
A niekedy si zisti, co znamena pojem prevencia
Tak uz to vies.
A niekedy si zisti, co znamena pojem prevencia
Si ubohe hlupe hejslovacke tupelo, radsej sa k nicomu nevyjadruj
Nepoznas historiu.
Moskvu mal Dubcek za sebou iba prvych par tyzdnov, pretoze Breznev nemal Novotneho rád a potešilo ho, že prišlo ku zmene.
Nevôlu s Dubčekovou liberalizačnou politikou prejavoval Brežnev, rovnako ako aj Ulbricht či Gomulka už po pár mesiacoch , už v máji boli tieto vzťahy na bode mrazu.
Tak o čom to táraš?
Prezradim ti tajomstvo. Ze sa niekto nakazil znamena iba, ze ma pozitivny PCR test na COVID. To vsak nemusi nutne viest k prepuknutiu choroby.
Nakazit sa a ochoriet nie je to iste.
A tebe este na aktive Smeru preceda nepovedal, ze cely Nord Stream 2 je proti záujmom Slovenska, keďže plyn na západ takto bude Slovensko obchádzať a tým prídeme o miliardy za tranzit?
Slovenský font? Ani neviem, že existuje nekaký "slovenský font" , ty "znalec".
Viem o fontoch ako Times New Roman, Arial, Cambria, Verdana a spústy ďalších.
V týchto debatách je jedine Arial.
"zaštepený" 3 dávkami Pfizera - žeby to predsa len k niečomu bolo, milí dezoláti?
Kladiem si otázku, čo za korunovaného dbla to musí byť, že ešte dnes v situácii aká je neprestane so zhovadilosťami o farmalobby.
Ty neries psychiatrov, nacista, je tu COVID kvoli takym ako ty, co sirili antivaxerské bludy a kvoli vam je toto vsetko
kedy: na jeseň v roku 2017
kde : úrad vlády, v zadnej časti kancelárie Fica
čo: zneužitie právomocí verejného činiteľa, porušenie daňového tajomstva, všetko ako súčasť organizovanej skupiny
svedkovia : Makoo, Imrecze
Ďalší prítomní: Gašpar, Bödörom, Kaliňák, Kažimír
Ako: Na schôdzke Kažimírovi dal podla svedectiev Fico pokyn, aby vypracoval jeho rezort správu o nezrovnalostiach v Kiskovej kampani.
cize nevies citat a si jesitne tupelo, co si za ziadnu cenu neuzna, ze dristal blbosti
Prezradim ti tajomstvo. Ked niekto povie, ze SR ma "5 milionov" obyvatelov, tak to neznamena, ze ma 5.000,000 milionov obyvatelov. To sa zvykne pisat pre tych bystresjich, co to pochopia.
:-)
A ked sa na
https://www.worldometers.info/gas/gas-produc…
docitam, ze United States - 32,914,647,000 a Russia 22,728,734,000 ,
co je 144,8% , tak to zaokruhlim na 150% .
Chapem, ze si v koncoch a [pises smiesne zufalstva, ale podiel na svetovom trhu nie je vecou schopnosti tazit surovinu ale ivba vecou rozhodnutia, kolko toho da na svetovy trh.
Keby USA chceli a davali take percento ich vytazeneho plynu na svetovy trh ako Rusi, tak su schopni mat podiel prave tych 144,8%.
A ak by Rusko akokolvek zacalo vydierat, tak to aj urobia a Rusi nebudu mat ako koho v EU vydierat, to je dolezite, nie tvoje nepodstatne blbiny.
Preco? Zavru BA VW a bude vybavene, nemeckych zamestnancov sa to nedotkne
Stary clovek s tazko podlomenym zdravim , ktoremu islo pred par dnami doslova o zivot sa teraz nakazil COVIDom a nema nijake priznaky.
K velkemu smutku tunajsich opozicnych antivaxerskych dezolatov sa ide zo Zemana stat chodiaca reklama na ockovanie.
Tebe sa slovod fico nepaci???
radsej teplymi prdmi od strycka Sama ako mrazivymi prdmi diktatora PutIera.
PS: Dnes sa u strycka Sama vytazi najviac zemneho plynu na svete (150% toho, co v Rusku)
...naznačila, že ako ministerka bude zastávať asertívnejší postoj voči Číne a Rusku
Ty predsa s tvojim hranatým šéfom nechceš tak či tak žiadnu, Eričenko...
Odporúčame