Typicke reci fasistu
Ano, bez ironie, ten dnesny bordel je tu skutocne LEBO FICO.
mily zlocinec, to myslis akoze hospitalizacie v ambulanciach?
Aká autorita povedala, že ich dodržiava? Zasa len samotný Žilinka?
Podľa bývalého predsedu US a súčasného šéfa súdnej rady Prof. Mazáka môže byť konanie Žilinku až protiústavné.
Rozhodnutie krajského prokurátora sa týka výlučne trestnej veci, v ktorej bol príslušný konať jemu podriadený prokurátor, kde bolo uznesenie o začatí trestného stíhania zrušené po viac ako polroku od jeho vydania.
Použiteľnosť pre iné konania zrušená nebola a či budú alebo nebudú použiteľné, o tom môže rozhodnúť iba súd.
Ak by sa Žilinka aj pokúsil zabrániť prokurátorovi nahrávky súdu predložiť, nemôže zabrániť inej osobe mimo prokuratúry, aby ich na súdne pojednávanie priniesla a odovzdala priamo súdu. Až ten posúdi, ako s nimi naložiť.
A dôkazom može byť všetko, čo môže prispieť na náležité objasnenie veci
Ruisi su priliz naduti a to sa im moze nevyplatit.
Uz raz v minulosti dostali paradnu lekciu od malickeho Finska.
Bola to tzv. Zimna vojna, ked zakerne zautocili na male Finsko. A malicke Finsko s par milionmi obyvatelov ukázalo svetu uzasnu vec - hrdinsky sa branili, bojovali s neuveritelnou huzevnatostou a napaditostou ako David proti Goliasovi a hoci nakoniec vo vela veciach ustupili, tak uhrali vyborny vysledok. Historicky islo o vojnu , kde bol jeden z najvacsich nepomerov strat. Sami stratili 25 tisic svojich vojakov, zatial co ruske straty dosiahli (podla N. Chruscova) az 1 milion !
Nadute neschopne Rusko bolo zahanbene pred celym svetom.
Aj dnes moze byt mensej Ukrajine Finsko r. 1939 velkym vzorom a vyzvou verit si a celit ruskej nadutosti a rozpinavosti.
Zdravotné poistenie platia očkovaní.
Zdravotné poistenie sa platí proti chorobám ako výsledku nepriazne osudu, ktorý sa nefá zvrátiť.
Zdravotné poistenie sa neplatí proti dôsledkom ľudskej blbosti , nezodpovednosti, ktorým sa dalo predísť
Ked ta poziadam o link, ze kedy kto tvrdil, ze "zaočkovaný sa nemôže nakaziť-vyvrátene", tak mi ho nedáš, zato sa môžem spoľahnúť že sa dočkám mora blbých kecov
Chod klast tie otazky podobnym vedatorom do Pinelky
Ty si po vsetkych strankach karikatura ╭∩╮
Drucker : "Až 187 000 percent je väčšie riziko, že zomrie človek na následky ochorenia Covidu, ako že zomrie na následky očkovania,"
O svojom zdraví a čo pre to urobím rozhodujes ty sám, ale keď ťa toto tvoje rozhodovanie dovedie na JIS, tak sa iní majú starať a platiť to
Keby sa Fico dal zočkovať, tak by sa išla zaočkovať polovica jeho tupého stáda.
Ale on sa radšej nedá zaočkovať, pretože by tým zároveň prišiel o tú 2. polovicu svojho tupého stáda, ktorá by odišla k fašistom.
Takto mu síce desatina jeho tupého stáda na COVID vykape, ale stále mu zostane 90% svojho tupého stáda, čo je lepšie ako mať iba 50% svojho tupého stáda v prípade 1. scenára.
Takže záver: Výhodnejšie je nedať sa zaočkovať.
Kto celé mesiace bagatelizuje COVID? "Mal som sopeľ a boleli ma nohy"
Kto odrádza ľudí od očkovania? ""Ja nie som agentom farmafirmy."
A teraz má byť zlý Lengvarský???
Pripomína mi to ten vtip:
"V električke sa tak dlho tacká opitý muž ,až sa mu podarí ovracať sediacu dámu.
- Vy prasa!syčí dáma.
-Čože ja,-mrmle ožran,-ale pozrite sa na seba,milostivá!"
Svojou antivaxerskou propagandou, ktorú celú dobu šíri má na dnešnej situácii najväčší podiel.
Keby bol ticho a netrepal bludy o konšpirácii farmafiriem, tak by v nemocniciach nebola ani polovica pacientov, čo tam je. A to nehovorím o tom, že mohol očkovanie aj podporiť, najmä keď si sám odskúšal, aká je to "strašná choroba".
Podľa mňa majú k opičiakom na bráne Úradu vlády oveľa bližšie
Ty si daj lepšie okuliare, alebo prestaň slopať, lebo takto vidíš v článku, čo tam nie je.
Slovenski tupi rusofilni antivaxeri na toto čumia s otvorenou hubou a nevedia, čo na to povedať.
Odporúčame