Čo robia ruske jadrové bombardéry pri brehoch Škótska?
Čo robia ruske jadrové bombardéry pri brehoch Škótska?
Dakujem, to ja radsej tu tvoju "degeneráciu".
Čo nepovieš?
Nakoniec podľa teba asi Čierne more patrí Rusku...
Pritom štátom NATO - Turecku, Grécku, Bulharsku, Rumunsku patrí väčšina pobrežia Čiernehho more. A ak by som k tomu prirátal pobrežie prozápadnej Ukrajiny...
Len dúfa, že až do niektorej z týck krajin prídem na dovolenku, dúfam, že mi ruskí dezoláti ako ty dovolia ísť si zaplávať bez ruských víz
Povedz mi o jedinej nemocnici, predtym statnej, ktora kedy bola sprivatizovana, dezolat.
Miera preockovanosti napriec europskymi krajinami kopiruje mieru civilizovanosti
Uz by som aj zabudol, ved az mala byt dobre 2 tyzdne vyhnana vlada , menovana docasna, uradnicka, pripravujuce predcasne volby...
Aspon tie bojove prispevky spred 17.11. sa tak javili
Trpezlivost - toto si budete hovorit az do smrti, ved nadej zmiera posledna
Nebyt dennika Pravda, tak ani neviem, ze tento skrachovanec , co je jednou nohou v base apeloval na prezidentku. Este ze ma svoju hlasnu trubu - tento dennik s posmesnym nazvom "Pravda"
"A s tou Tatrou si zabil, že ich zavreli" - si ožratý alebo sfetovaný? Kde som také niečo napísal?
Táraj si čo chceš, ja viem svoje, ešte aj v tom Kopřivnickom muzeu, ked som tam v 80. rokoch bol pred tou ich vystavenou 805-kou ani nesmeli byť napísané celé ich mená, iba že pre "dvojicu H+Z"
Ty pises nezmysly.Nie su ti zname zakladné fakty a mudrujes!
"My jsme do světa vyráželi ne jako cestovatelé, ne jako spisovatelé, ale jako obchodníci. Byli jsme čerstvě dostudovaní komerční inženýři a JELI JSME UZAVÍRAT OBCHODNÍ SMLOUVY nejen jménem Tatry, ale i dalších československých podniků. Nebýt toho, že v osmačtyřicátém proběhl v naší zemi puč, který všechno změnil, byli bychom obchodovali celý život. Ale nově dosazení ředitelé firem v modrých svazáckých košilích často nerozuměli oboru, který měli řídit, a tak vypovídali naše už uzavřené smlouvy anebo jednoduše nebyli schopni dostát dojednaným závazkům. Jen na Tatru 87 jsme v Libyi podepsali kontrakt na dodávku šesti a půl tisíce kusů! Nic z toho ale nakonec nebylo. Tak nám nezbylo, než se zaměřit na to, co jsme měli – reportážní materiály, deníkové záznamy z cest, fotografie a filmové záběry."
Koho Americania na Guantaname obesili alebo inak popravili?
Čital som veľa cestopisov Zikmunda a Hanzelku, mali úžasný dar zaujímavo a pútavo písať, a to nie len o vzdialenýcjh končinách, kam sa vtedy obyčajný človek nemal šancu z komunistického koncentráku dostať, ale aj o ľudoch, ktorí tam žili, rozprávali sa s nimi, spoznávali ich životné príbehy a tie potom krásnym zväčňovali vo svojich knihách...
Najmä Hanzelka sa politicky angažoval v 1968 za Dubčeka, za to ho Husák znenávidel, po ruskej okupácii boli obaja sledovaní Husákovou ŠtB a šikanovaní ako "nepriateľské osoby", ich knihy museli všetky knižnice v ČSSR vyhodiť, paranoidní normalizátori to považovali za protištátne tlačoviny.
Veľkí ľudia , ktorí toho po sebe veľa zanechali.
Vďaka a R. I. P
Ktoreho cudzieho spiona momentalne vesaju, respektive koho v USA popravili za spionaz za poslednych 50 rokov?
Tu mas ruske praktiky velmi graficky popisane.
"Mop v zadku a vysmátí bachaři. V Rusku unikla videa znásilňování vězňů"
Ak to dodrzi, tak je to dobra sprava, sice nepochybne velmi talentovany ale aj prilis ambiciozny, ochotny sa v zaujme uspechu znizovat k vylozene populistickym krokom, ktore rozhodne nekultivovali ani rakusku uroven politiky, ani europsku.
Podobne ako u nas Fico bol dlho opojeny velkou politickou mocou, ovladol ho pocit, ze moze vsetko, ze moze moc zneuzivat, porusovat zakony a vie si zratat, ze jeho situacia je dost blba na to, aby si mohol dovolit pokracovat v politike.
V Rakusku vsak situacia nie je natolko zvlcila ako na Slovensku, kde by zasiel az tak daleko ako Fico, ktory odovzal stat nitrianskej mafii a po volbach sa musel triast od strachu z basy a taktiez ani na to, aby sa rozhodol zmenit na fasistu (ako Fico) a s najprimitivnejsimi temami , cez mrtvoly sa k moci naspat predieral v snahe uchranit sa, hoci aj to by bola cesta. Kurz ale nie je Fico, preto to vyriesil tak ako to vyriesil.
"Dvojica sa priznala, že ich naverbovala SBU" - viem si predstavit, ako asi vyzeraju tie ruske vysluchy, s elektrodami na vajcach sa mohli priznat aj ze zodpovedaju za vyhynutie dynosaurov
Pokial su naozaj spioni, tak zaco? Ved kazda krajina ma spionov. A Rusi najviac.
Žiada a pritom rynčí haldami hrdzavých kalašnikovov a my sa toho máme zľaknúť.
Lebo chce byť IN . Aj rusofil chce byť IN.
Veď uznaj, čo má napísať, извиняюсь?
Bratislava má o spoluprácu s Putinom asi rovnaký záujem ako o spoluprácu s Kim-Čong-Unom.
A minster Korčok je v tom hádam dostatčne presvedčivý.
Odporúčame