Ja sa citim uplne slobodny. Neslobodny som sa citil za komunistov. Mozno u teba je to naopak, proti gustu....
Ja sa citim uplne slobodny. Neslobodny som sa citil za komunistov. Mozno u teba je to naopak, proti gustu....
To pisali na nejakom hodnotnom mediu typu infovojna a pologramotnymi editormi.
Takze "vlada EU" podala zalobu na predsednicku EU komisie a jej komisiu?
Ved EU komisia je facticky vlada EU a Leyenová fakticky premierka EU
Mne sa v EU páči.
Zažil som aj 20 rokov v ruskej komunistickej mizérii a nič horšie si neviem predstaviť ako byť nimi zožraní opäť
Možno to ako vrátnik alebo referent zahrabaný na nejakom štátnom úrade nepochopíš, ale Tódová je o niečom úplne inom , a s tými 600 Eurami si úplne trápny.
Popredná novinárka ako Tódová, ktorá robí svojmu denníku možno 20% čítanosti môže mať mesačný príjem aj vyše 10-20 tisíc Eur .
... napriklad vystupeniz z EU.
Ale to by si si este rozmyslel, ci?
Nech Poliaci neplacu, nech z tej hroznej EU vystupia ako aj kazdy iny, komu sa tam nepaci.
Zavádzaš!
Inou fyzickou osobou sa nerozumie najbližšia rodina, teda ani Pavlínka.
O manželke pojednáva časť
D) Majetkové pomery verejného funkcionára, manžela/manželky a neplnoletých detí, ktoré s ním žijú v domácnost
Vztah advokata-klienta vznika advokatovi podpisanim plnej moci ich klientom,
Samotní advokáti sú odpočúvateľní ako ktokoľvek iný.
Odpočúvať sa nesmie iba komunikácia advokáta s jeho klientom avšak o tom v danom prípade nemôže byť reč , nakoľko žiaden z klientov advokátov na mieste prítomný nebol (kedže ich llienti sú všetci v base).
Presne tak. Stretávanie sa na chate kdesi v prdeli v lese nesie všetky znaky konšpiračnej schôdzky.
Žiaden normálny človek , ktorý má čisté svedomie takéto stretnutia nikdy nepotrebuje organizovať
Opäť zavádzanie, mystifikácie - toto nemá so serióznou žurnalistikou nič spoločné!!
Celý článok je opäť postavený na klamstve - nikdy neexistoval úmysel odpočúvať opozíciu.
Úmysel bol odpočúvať z pytliačenia podozrivého Bodora.
Že je Bodor aj politický oligarcha blízky Ficovi a tým pádom do scény vliezol aj Fico a spol. , s tým už tí ktorí odpočúvali nič spoločné z hľadiska ich úmyslov nemajú.
Pojem "Lobing" je pre tento prípad len účelový eufemizmus Tlačového orgánu strany Smer - denníka Pravda.
Všetci ostatní tomu hovoria PODVOD
Na tvoje pocity že existujú tabletky Len sa musíš obrátiť na odborníka
Všetko bolo v súlade so zákonom
Pôsobenie v politike v minulosti ani spáchanie nedbalostného skutku nijako nefiguruje medzi kritériami na udelenie previerky
Toto nebolo lobovanie , toto bolo vybavenie prachsprosteho podvodu!
r. 1989 bol primereny mesacny plat 80 Eur, to sme uz len boli bohaci
Máme video, kde Fico rozpráva svojim kumpánom o tom, ako covid prekonal a je to „strašná choroba“, v dôsledku ktorej odpadol a skončil v nemocnici a aj po dvoch týždňoch cítil veľkú únavu, že na to, aby mohol odísť z karantény a vrátiť sa domov, sfalšoval PCR test...
A autorka sa v nadpise pýta: PREKONAL FICO VÍRUS?
Čo dodať. Pamatate si na toho tupca Proctora z Policajne akademie
Ja som si spomenul na neho, ked som si prečítal ten nadpis.
To je ako napísať "babka ma 50 rokov" hoci ma v skutocnosti 80 ,
ale je to v poriadku , pretoze 80, je vlastne "cca. 50"
:-))))))
Odkial si si vytiahol tie cisla??? Tam odtial...?
Odporúčame