Antirúškari už čelia obvineniu. Naď: Zásah mohol byť aj tvrdší
Nikde sa nepise, ze pravne predpisy zo zbierky zakonov su JEDINY sposob, ako ukladat povinnost obcanom, nikde sa nepise, ze neexistuje iny sposob, ako ulozit obcanovi povinnost, ako pravnym predpisom zo zbierky zakonov! Rozumies, alebo ti to mam 3. krat napisat po hotentotsky?
Naopak, v ustave sa pise, ze povinnost mozno ulozit popri vsetkych tych tvojich pravnych predpisoch uverejnovanych v zbierke zakonov aj NA ZAKLADE ZAKONA, t.j. formou, aku si samotny zakon urci!
Uz len keby si sa zamyslel, tupelo, napriklad nad tymi obecnymi vyhlaskami.
Ved tie tiez nevysli v zbierke zakonov! Tie tvoje blbiny, co stale dookola pises by ad-absurdum znamenali, ze ziadna obecna vyhlaska za poslednych 30 rokov nikdy nebola platna a nebolo ju treba dodrziavat, pretoze nevysla v zbierke zakonov.