Lipšic videá z chaty do médií nepustil. Zábery dostal až dnes
Hypoteticky:
Za unikom videi (pokial unikli z policie) mozu byt aj samotni Smeraci.
Akonahle sa sa mohli dozvediet cez svoje policajne spojky (ktorych ako mafiani maju urcite az az), ze toto na nich OČTK majú a teda skôr či neskôr sa dostanú na verejnosť úplne legálnym spôsobom pri verejnom súdnom ktoré by s videami pracovalo ako s dôkazom, tak únikom týchto videi vôbec nemali čo stratiť.
Opäť cez svoje spojky na polícii mohli zabezpečiť riadený únik týchto videi , oblbujúc občanov, že únik týchto dôkazov proti nim tie videa ako dôkazy diskvalifikuje.
Je to samozrejme konina na tretiu, veď si už len ad absurdum predstavme, aký by to bol pre každého zločinca jednoduchý recept, ako vybabrať s dôkazmi ktoré na neho obžaloba má - stačí že sa postarám, aby "unikli" na verejnosť" a už by mali byť akože nepoužiteľné. No isto...
To by nebolo v basách ani 1% vaznov z toho, co tam je dnes.