Zrazu su vam investigativni novinari typu Kuciaka dobrí, milí dezoláti?
Včera ste im ešte nevedeli pist na meno (vraj sorosovci, US ambasada, "Keciak"...).
Z vášho farizejstva musí byť normálnemu človeku na zvracanie.
Zrazu su vam investigativni novinari typu Kuciaka dobrí, milí dezoláti?
Včera ste im ešte nevedeli pist na meno (vraj sorosovci, US ambasada, "Keciak"...).
Z vášho farizejstva musí byť normálnemu človeku na zvracanie.
Kadíte si do papuliek.
Santusovej advokátka I. Osvaldová o Santusovej: "Povedala, že na Kriminalisticko-expertízny ústav nepôjde, pretože je to manipulovateľné,“ .
Tak chcela, alebo nechcela ist na polygraf Kriminalisticko-expertízneho ústavu? Ty pises , ze nechcela. Santusova v clanku zasa pise ze chcela.
Je sranda sledovat vas dezolatov, ako ste do tych vasich klamstiev uz zamotani....
Mikulec ani Lipsic na ziadnom detektore v NBU nikdy neboli. NBU dal uz previerku na najvyssi stupen aj byvalemu StBakovi na GP - Kozolkovi. Je to Smeracky brloh.
Inak NBU ma blizko k SIS, ktorej ludi vysetruje NAKA.
Koľká verzia pre tupcov je táto Santusovej najnovšia historka?
Na začiatku Santusová odmietala ísť na polygraf s tým, že tak chcú od nej vytiahnuť tajné informácie.
Santusová doteraz tvrdila, že jej nadriadení nemajú zákonné právo od nej test na detektore lži žiadať.
Teraz jej advokátka Ildikó Osvaldová hovorí, že problém nemala ani tak s vyšetrením, ako s nedôverou k niektorým ľuďom z policajného prezídia. To bol podľa nej aj dôvod, prečo si Santusová vybrala dve iné inštitúcie.
„Povedala, že na Kriminalisticko-expertízny ústav nepôjde, pretože je to manipulovateľné,“ hovorí Osvaldová...
Kto tu teda klame? Santusová, alebo jej advokátka?
Keď je podľa Santusovej manipulovateľný polygraf na Kriminalisticko-expertíznom ústave, iné polygrafy manipulovateľné nemôžu byť?
Prečo išla Santusová najprv súkromne na polygraf a až potom na NBÚ? Nemohlo to byť preto, aby si, bez nutnosti zverejnenia, odskúšali otázky, cez ktoré by potom prešla aj na polygrafe NBÚ?
V nedávnom procese s bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom Kováčikom svedok Ľudovít Makó vypovedal, že pre Kováčika v minulosti zabezpečil človeka, ktorý ho mal pripraviť na detektor lži v NBÚ.
Hodnovernosť testov na detektore lži sa otvára opakovane a ich výsledok ani nemusí byť stopercentným dôkazom. Aj preto detektor napríklad nevyužívajú súdy.
Na všetky otázky odpovedala Santusová záporne.
Jedna otázka bola, či sa 12. júla stretla pri budove inšpekcie v Bratislave pri aute „s osobou, ktorá je príslušníkom SIS“. Osobitná otázka smerovala aj na zástupcu riaditeľa inšpekcie Róberta Zaplatíleka.
Ide o narážku na stretnutie s ním a aj bývalým šéfom NAKA Branislavom Zurianom.
STRETNUTIE ZACHYTILI KAMERY a trojica ho neskôr vysvetľovala aj médiám. Zhodne tvrdili, že šlo o náhodu, keď Santusová prišla pozdraviť Zurianovho kamaráta, s ktorým bol v aute.
Santusová však na otázku o stretnutí odpovedala záporne. Je pritom verejne známe, že Zurian po odchode z NAKA PREŠIEL DO SIS.
Pani prezidentka sa nebude zaoberat ziadnymi otazkami prv, ako jej bude dorucena peticia minimalne 350 tisic podpisov!!!
Poslanec Fico nema nijaky narok vysluchat prezidentku, co BY spravila , KEBY ...
Na detektore na Kriminalistickom a expertíznom ústave Policajného zboru nebola.
Po takejto medializacii , aka sa odohrava, ze vraj tam chcela ist ale jej to nedovili očakávam od Mikulca verejne pridelenie terminu na detektore na Kriminalistickom a expertíznom ústave Policajného zboru, kedy jej urcite , ako tvrdi ze sa v minulosti stalo nikto termin nezrusi. Som velmi zvedavy, ci sa dostavi
Exriaditeľ NAKA Branislav Zurian tvrdí, že auto, do ktorého nastupoval s vyšetrovateľkou Dianou Santusovou pred inšpekciou ministerstva vnútra, patrilo jeho kamarátovi z východu, ktorý ho priviezol v ten deň do Bratislavy. Prečo do auta nastupovala aj Santusová? „Poznajú sa, čo som sa dozvedel v deň môjho výsluchu na Úrade inšpekčnej služby. Pani Santusová ho bola pozdraviť,“ vysvetlil Zurian. O akého kamaráta ide, nepovedal.
Vyšetrovatelia NAKA sa domnievajú, že Zurian aj Santusová nastúpili do auta, ktoré patrilo bývalému zástupcovi šéfa inšpekcie Róbertovi Zaplatílkovi. Ten sa spomínal vo viacerých korupčných prípadoch.
Šéf inšpekcie Adrián Szabó sa priznal k prijímaniu úplatkov. Aj túto informáciu rozoberali, keď chystali uznesenie o začatí stíhania vo veci. Kamerový záznam pochádza z budovy inšpekcie.
Tlačový orgán smeru a jeho politických fašistických spojencov podľa očakávaní nesklamal.
Kyberšikana vlastne neexistuje, všetko je to "sloboda slova".
Ako vy sa títo "odborníci" asi tvárili Keby niekto takto internetovému davu predhadzoval Ich deti?
"Mikulec neverí Santusovej ani po detektore lži. Sama si vybrala, kde ho absolvuje."
Velmi spravne!
Rovnako ako si účastník súdneho konania nemá čo vyberať sudcu, tak si ani Santusová nemá čo vyberať detektor a "odborníkov", ktorí ho vyhodnocujú.
Na polícii je k dispozícii jediný detektor pre policajtov ktorým ich prešli tisíce, ktorý je vyhodnocovaný odborníkmi s medzinárodnými certifikátmi.
Takýto detektor , ktorým sa oháňa si môže strčiť niekam
Nie, dcéru prezidentky v detskom veku nemáš právo verejne kritizovať!!!
Ešte nejaká tupá otázka?
Presne tak, závery od tajných z NBU sú rovnako dôveryhodné, ako nevina Pčolinského
Jediný služobný polygraf, ktorý mohla absolvovať je
na expertiznom ústave PZ.
VID. Predpis Ministerstva vnútra
Policajti sú viazaní internými predpismi vydanými ministrom vnútra.
Prečo sa najskôr tlačí do súkromného polygrafu, neskôr do polygrafu u Pčolinského tajných?
Jediné,
Je to historicky prvýkrát, kedy príslušník PZ absolvoval psychofyziologické overenie pravdovravnosti inde ako na Kriminalisticko-expertíznom ústave Prezídia Policajného zboru.
„Podľa Nariadenia Ministerstva vnútra Slovenskej republiky č. 58 z 30. marca 2012 o postupe pri vykonávaní psychofyziologického overovania pravdovravnosti čl.2: „Psychofyziologické overovanie pravdovravnosti vykonáva pracovisko v pôsobnosti Kriminalistického a expertízneho ústavu Policajného zboru Prezídia Policajného zboru prostredníctvom osoby, ktorá absolvovala teoretický a praktický výcvik v oblasti forenznej psychofyziológie zameranej na overovanie pravdovravnosti a na túto činnosť má medzinárodne uznávaný certifikát.
Takže tento detektor si milí dezoláti môžte strčiť viete kam
Neberiem ti tvoje vlhke sny, ale clanok je o rozhodnutí Najvyššieho súdu SR.
14:10 Slzotvorným plynom a vodným delom zasiahla v pondelok talianska polícia proti demonštrantom v prístavnom meste Terst po trojdňových protestoch proti povinnosti preukázať sa covidpasom na pracovisku. - TAKTO SA TO ROBÍ, DO PSEJ MATERE!
Banda krachujúcich kriminálnikov zo Smeru pozvážala autobusmi z celého Slovenska cca a 2000 ľudí ( na vystúpenie folklórneho súboru by prišlo viac), a to práve do Rimavskej Soboty, regiónu na ktorý 12 rokov totálne kašlala a za ktorého stav je najzodpovednejšiu. Nehanebné odpudivé divadlo bezcharakterných kreatúr.
Bezcharakternosť najlepšie podčiarknutá tým , že úplne ignorujú vrcholiacu 3. Vlnu ešte nákazlivejšieho Delta variantu COVIDu, ktorou "premoria" týchto propagandou zblbnutých ,
starých , prevážne nezaočkovaných ľudí, Môžme len odhadovať, koľkí z nich tetaz skončia v nemocnici , kolkí na pľúcnych ventilátoroch a ktorí túto akciu smeráckych zloduchov neprežijú.
Príznačné je aký priestor tejto bezvýznamnej udalosti venuje tento trápny denník ukazujúc, že nie je ničím iným ako tlačovým orgánom strany Smer.
Rusi si pri vynášaní na ISS účtujú ZA JEDINE SEDADLO v Sojuze 80 miliónov USD!!!
Americký SpaceX dopraví modernou, opakovane použiteľnou kozmickou ľoďou Dragon jediným letom na ISS 7 ľudí pričom celá misia na opakovane použiteľnej rakete Falcon 9 stojí 50 miliónov USD!!!
Odporúčame