Tolko soch syfilitika Lenina by sme naozaj ani za sto rokov z formičiek na sadru nevyrobili.
Tolko soch syfilitika Lenina by sme naozaj ani za sto rokov z formičiek na sadru nevyrobili.
Dvaja vydedenci civilizovaneho sveta, tyranizujuci vlatne obyvatelstvo
"nemôže byť úzko špecializovaný" - ved sami Smeraci mali prezidenta Labku, co dovtedy cely zivot robil iba ochrankara papalasov...
uplna inflacia tych vasich odvolavani, uz to nikoho nezaujima
Amici maju z Rusov najvacsi strach, ze im pri rehote nad tou ich predpotopnou technikou zabehne zuvacka a zadusia sa.
To je jedine ako mozu Amikov na zivote ohrozit.
Z toho laminatoveho trapasu?
Vlastne pozor, oni slubuju, ze sź toho BUDE postrah.
Lenze to slubovali , aj ked ukazovali tu traposinu, akesi PAKFA.
Skutek utek, zostali pri par prototypoch a teraz vyvijaju zasa nieco uzasne, co BUDE.
Uz desiatky rokov je ruska rmada ta najmodernejsia a najnebezpecnejsia na svete s tym, co vsetkym mat BUDE.
Ale realne nemaju nic viac nez to, co mali v 70. a 80. rokoch.
Ake F16, co to splietas nestastnik?
Mig 21 je z r. 1959 , F 16 z r. 1978 , tie sa absolutne nemozu porovnavat, ina generacia, generacnym protivnikom Mig 21 boli Phantomy. To ti tvoji ljotčici zo Sliača nevedia???
V clanku, ktory som prilozil mas detaily o jeho raportoch
Tak to este s ospravedlnovanim za dezinformacie pokracuj, pretoze :
1) strelcom nebol on ale nespecifikovany ostrelovac z jeho timu
2) za uspech neoznacuje to, ze ho eliminovali, ale ze zachranili dva zivoty policajta a policajtky, ktorych tento pachatel ohrozoval utocnou puskou vz. 58
Tento StBak Kozolka???
https://domov.sme.sk/c/6811421/chcem-pomahat…
Co donasal uz ako vojacik zakladnej sluzby???
To mate peknych hrdinov vy uboziaci.
nastuduj si trestny poriadok, kedy smie prokuratura zverejnovat mena obvinenych a obzalovanych
Ja to urcim, napr. podla toho, kto sa oblieka do fasistickych uniforiem.
A co mi chyba??
Co mi take chyba, co by bolo ohrozovane tym, ze nie som rasista?
Nesmierne sa v takychto situaciach (piskanim odmietat protesty proti rasizmu) hanbim za vychodnu Europu a jej civilizacnu zaostalost.
Skoda, ze len docasne.
Štefan Hamran je bič na extrémistov a extrémizmus. Kotlety, tešte sa!
Typické propagandistické drísty ruského diktátorského režimu. Čo chcú ponúkať svetu, keď majú len nejaký prototyp a sami u seba takúto výzbroj zavedenú nemajú?
Radšej by sa mali usilovať, aby dokázali vyrobiť aspoň jeden poriadny, konkurencieschopný vysávač odpisovať
Ja som sa pytal dixy37 -ho. Ty si nejaky jeho hovorca, ze vies, ze dixy37 telefonoval do nemocnice?
Uveď zdroj, odkiaľ máš túto informáciu...
Týmito prejavmi iba ukazuješ aký si .... ehm.... menej talentovaný...
Nemusíš veriť ani tomu, že Zem je guľatá.
Odporúčame