.... jasné. A dnes nie je nedeľa.
Tupé ignorantstvo reality , ktorú každý vidí je ten posledný "argument" dezoláta, zahnaného do kúta.
.... jasné. A dnes nie je nedeľa.
Tupé ignorantstvo reality , ktorú každý vidí je ten posledný "argument" dezoláta, zahnaného do kúta.
Tuším si prepadol aj z čítania. No nič , aj u nás na ZŠ sme mali takých ...
Ale ja to s tebou nevzdávam.
Tak ešte raz: 45% opýtaných "povedalo , že mu nedôveruje".
Možno niekto z opozície. :-)))) Napríklad od Kotlebu :-)))) s takými si je Kollár kultúrne veľmi blízky....
Ďalšia novinová trápnosť.
Že Žilinkovi súčasne nedôveruje 45 percent opýtaných, to sa už do článku nezmestilo, všakže?
Blbosť! Teraz vekslak blufuje.
Vláda bez Kollára je schopná disponovať podporou 77 poslancov zvolených za OLANO, SAS, Za ludi , vrátane tých dvoch odídencov od Remišovej a toho sa Mafia najviac bojí
Na tvoju otazku: Podla jedneho zo zverejnenych videi je zrejme, ze M. Todova teraz spolu s ostatnymi novinarmi pred budovou sudu a kladie otazky privadzanym obvinenym ich advokatom... A predpokladam, ze zajtra vyjde jej obsiahly clanok v Denniku N, ktory si asi neprecitas, pretoze podobne ako ostatni stupenci mafianskeho rezimu jednoducho nemas dost intelektu, aby si ho pochopil. Ale snad pochopis nasledovne: Nech sa uz stane cokolvek, ludia ako M. Todova, J. Kuciak tu budu vzdy. Aj ked sa niektoreho nasilu zbavite, vzdy pridu dalsi, vzdy budu zasievat nadej, ze v tejto krajine raz bude slusnost silnejsia ako nasilie, vulagrnost a hrosia koza mafianskych spinavcov a nikdy. NIKDY nebudete mat od ludi ako Todova, Kuciak pokoj. Oni vzdy nakoniec vyhraju. To si pamataj!
Ved to nikto z akterov nespochybnil, dokonca Zurian to potvrdil a podal nejake uletene, smiesne, nepresvedcive vysvetlenie..
Lenze mentalnym prvokom, zerucim dezinfoweby , ktori nedokazu davat veci do suvislosti je to zbytocne pripominat
V r. 2018 nemali ludia skusenost v prvom rade s pandemiou.
Ludom, ktori chodia pred urad vlady zapalovat 13000 sviecok za obete, ktore vraj zabil Matovic ani nemal cenu nieco vyhovarat. Oni veria, ze pandemia neexistuje... Pripadne existuje iba v zahranici, kde ich zabila 4659298 . Iba Slovensko je vynimkou, tu pandemia nezabila nikoho, tu vsetkych zabil Matovic.
Mafia si myslí, že má šancu. Ale dnešné Slovensko už nie je to zpred 15 rokov. Dnes už nemá gauner šancu. Ľudia mu to ukázaki r. 2018
ako som cakal, vysral si sem dezolatik to, co nosis v hlave - pachnucu hnacku, ako vsetci dezolati
Nedavno tebve ani ziadnemu dezolatovi nebolo dost, ked sud schvalil Pcolinskemu vysetrovaciu vazbu ako dokaz , ze s nim nie je vsetko v poriadku.
A zrazu ti ako dokaz viny stacia schvalene odposluchy.
4. Na margo ďalších dôkazov od Petrova: ak sa rozprávajú dve osoby o niekom treťom, tak to nič nevypovedá o tom treťom. Keď sa s vami budem rozprávať o hocikom a hovoriť o ňom veľmi zlé veci, tak to neznamená, že tie veci sú aj pravda. To nikoho neinkriminuje.
5. Vrcholom trapasu je nasilu implantovana zmienka o Ficovi, keď vyšetrovateľ nejako komentuje jeho tlačovú konferenciu (ako už len niečo také má súvisieť s Takáčovcami). Ze sa dostala nie len do tohto stupuidneho článku pre menej talentovaných ale aj do uznesenia o vzensení obvinenia ukazuje, komu má celá táto akcia slúžiť.
A teraz milí dezoláti, môžte začať s vašimi blbečkovskými osobnými útokmi za môj názor, pretože na nič vecné sa vy duševní maloroľníci nezmôžete.
Clanok je tak mizerny ako cele uznesenie o obvineni.
Ako by vznikali na nejakom spoločnom mítingu. Samé vyselektované veci, vytrhnutia s kontextu a najtrapnejší záverečným pokus prepojit prípad s Ficom.
1. Obvinenia sa ani okrajovo netýkajú skutkov v súvislosti s kauzami Očistec, Judáš, Mýtnik a iných, v ktorých figurujú politici, týkajú sa to stíhania skupiny takáčovcov.
2. Celé obvinenie vychádza z krivej výpovede JEDINÉHO svedka Kaľavského pričom hovorí o veciach, ktoré aj jeho inkriminujú. (spolupracujúci svedok sám nie je obvinený)
3. V uznesení o začatí vyšetrovania sú vety vytrhnuté z kontextu, aby sa dali interpretovať dvojzmyselne, pričom keby sa prehral celý záznam, ktorý z takýchto nahrávaní nepochybne existuje, tak by ten kontext bol úplne iný, takže je jasné, že nič problematické tam neodznelo. Iba zamlčanie kontextu umožnilo dezinterpretáciu vyjadrení, za účelom vznesenia obvinenia.
Mečiar robil Noc dlhých nožov pod rúškom noci, Mafia robí teraz niečo podobné pod rúškom návštevy pápeža.
Mafiánsky štartér Kollár tomu napomáha.
Matovič by mal pochopiť, že je načase odkopnúť Kollára a urobiť poriadok za využitia 78 poslancov, zvolených za OLANO+SAS+ZaLudi
Referendum na Kryme a jeho anexia boli nelegálne, vyhlásila Rada Európy
https://www.aktuality.sk/clanok/250975/refer…
Takzvané referendum, ktoré sa v marci konalo na Kryme, bolo protiústavné. Jeho výsledok a nezákonná anexia Krymu Ruskou federáciou nemajú žiadny právny účinok a preto ich Rada Európy neuznáva. Uznieslo sa na tom v stredu večer Parlamentné zhromaždenie Rady Európy (PZ RE).
Ty netrep. A dostuduj si historiu.
Na vzniku Ceskoslovenska sa dohodli vitazne mocnosti 1. svetovej vojny.
Krym, to bola sprosta vojenska okupacia ruskeho zlocineckeho rezimu, odsudena OSN, za ktorú sa Rusko dodnes potýka s medzinárodnými sankciami
Kompetentny na vypisanie niecoho takeho bol jedine Ukrajinsky parlament.
Ved ti to pisem. Cesi mozu zatknut polovicu Karlovych Varov - sami azbukovia
Odporúčame