Svoje odporúčania si strč do prdele.
Svoje odporúčania si strč do prdele.
Daj sem citat toho Lipsicovho obvinenia (kde "obvinil" SIS), ako to povedal aj s odkazom...
... klamar
Lebo plati paragraf tr. zakona o Nebezpečnom prenasledovani
Zasa Pravda uviedla zavadzajuci clanok pre jednobunkovce.
Plny text sraciek, ale uviest sem citaciu udajneho Lipsicovho vyroklu, na to sa uz miesto nenaslo.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/60102…
"Lipšic pred piatkovým rokovaním Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi ‚ešpézetkami‘. „To ja neviem kto. Nebudem to verejne komentovať,“ reagoval Lipšic.
TAK ZA CO SA MA OSPRAVEDLNOVAT?
Akú už len ty môžeš mať úctu k národu, keď ti nestojí ani zato, aby si sa naučil písať jeho jazykom bez hrubých gramatických chýb.
Na tom sa sudkyna iba dobre zasmeje. Ved ako sudkyna ma imunitu.
Na trestne stihanie by ju musel vydat Ustavny sud.
Prokurator pozadoval 13, sudkyna nalozila 14.
Zjavne sa z poslednych akcii mafie nedosrala.
Tak ako druhá svetová vojna bola najmä Lebo Hitler, Tak aj dnesny stav Slovenska je najmä Lebo Fico, Lebo Mečiar.
Čo sa ti zdá na tom čudné a nepochopiteľné?
RUSKO zažíva:
"dny ztrát, reklamních šotů,
marného potu, zmarněných snah,
dny ztrát, STO HLASŮ ZE STA,
dobrovolná gesta a povinný strach. "
Karel Kryl
RUSKO zažíva:
"čas hrůz, špíny a vředů,
omamných jedů, otrockých mas,
čas hrůz, vězničních dvorů,
znamení moru na dlouhý čas, na dlouhý čas"
Teba tam zrejme pohostili nie chlebom a solou ale nejakymi drogami
Bolo to "napinave superenie", ale JR to nakoniec dalo.... Asi od súdružských volieb r. 1985, keď Národný front dostal 100% sa maju este co ucit.
PS: Pripečenci z východnej Európy gratulujú.
To myslis vazne ze napriklad taky Pellegrini vsetkeho predsedovania vo svojom Hlase , vitaziacom v prieskumoch necha a pojde robit kolesika ku vekslakovi?
Už 76 členná koalícia. Odídenec od Remišovej M. Kollár by podporoval vládu bez Sme rodina.
A da sa oakavat , ze 2. odídenec Valášek sa zachová podobne, to by ich bolo 77
Nie je Kollár ako Kollár.
Bývalý poslanec Za ľudí Miroslav Kollár si dokáže predstaviť, že by podporoval vládu bez Sme rodina. Pripomína, že sa od začiatku vymedzoval voči Borisovi Kollárovi a nepodporil jeho voľbu za predsedu parlamentu.
Odporúčame