Hlas má rok a mierne klesá. Smer sa odrazil od dna
Mafia Smerohlas sa môže odrážať odo dňa koľko chce, stále to bude len také bezmocné skackanie po dne.
Ani SaS, ani KDH, ani PS, ani Za ludi, ani Madari, o Olano ani nehovoriac, NIKDY nepojdu do jednej vlady s mafiánskymi zločincami. Nikdy!
Ich jediná šanca je stiahnuť Slovensko do žumpy extrémizmu - fašizo-komunizmu, čo by malo za následok totálne vylúčenie Slovenska zo západného sveta, a to si v prvom rade väčšina občanov Slovenska neželá.
Hoci tu žije veľa pokrytcov , proklamujúcich obdiv k Rusku, všetci budú radšej mať pas EÚ ako pas na úrovni ruského či bieloruského, radšej budú posielať svoje deti do Oxfordu ako do Moskvy, radšej sa budú predvádzať na bavorákoch ako na Moskvičoch...
Mafia a extrémisti vládu na Slovensku nezastavia, môžu v preferenciách trocha podrásť ale nikdy im to na uchopenie moci stačiť nebude.