Politika Hlasu SD je farizejská a populistická. Takí "Šukaj" Eštok a E. Tomáš to sú excelentní demagógovia.
Smer - SD je favoritom najbližších parlamentných volieb.
Fico robí najlepšie opozičnú politiku, aj keď podľa niektorých radikálnu a miestami extrémistickú?!


