Fico stratil zvyšky svojej ľudskej dôstojnosti? No, avšak preferencie mu rastú?!
Fico stratil zvyšky svojej ľudskej dôstojnosti? No, avšak preferencie mu rastú?!
Vláda nezabudla na šokovú terapiu, masírovanie národa...
Dva mesiace sme boli konfrontovaní so zvrhlým názorom celej Matovičovej sekty, jeho voličov a dokonca aj politikov vo vláde a parlamente, čo si to ten Sulík dovoľuje voči "Oľajňákom".
Diktátorské metódy vládnutia v strane "Oľajňákov" si Matovič priniesol aj do koaličnej vlády. Tu však narazila kosa na kameň.
"Oľajňáci" spravili najväčší prešľap, keď súhlasili, aby ich boss zobral funkciu premiéra. Matovič mal zostať v parlamente a netlačiť sa do exekutívy, v ktorej dovtedy nebol.
Nie o Sulíkovi sa bude hovoriť, že povalil vládu, ale o šialenom Igorovi, ktorého egoizmus a sociopatia v mozgu mu našepkáva, aby robil tak, ako robí.
OĽaNO a ich 25 percent je nenávratne preč. Slovensko sa aj vďaka magorovi, blíži k predčasným voľbám a Kazimír s celou "elitou," pôjdu do zabudnutia?!
Račej čitateľní Fico, aj keď pre niektorých extrémista.
Ako "cukríček" s pretvárkou, liberála Pelle.
H/n/eger je loutka ZMATKOVIČA.
Exhibicionista "magorov," sa postará o smutný koniec "šašov" - nelegitimnej vlády.
Sulík 21.03.2020 nevedel pri kreovaný vlády s Matovičom, že je to "nebezpečný magor"?! Vtedy vyhlasoval, že Matovič sa zmenil a že, to bude najlepšia vláda v histórií samostatného Slovenska. Nejak dlho si SaS-ka precvičovala tanček, na rozbitie 3 vlády. Čo nato volič?
Je to korunovaný nebezpečný blázon?!
Viete, prečo je elektrina taká šialene drahá?
Aj v menšine sa dá vládnuť vraj,
blúzni Zmatkovič, naivne on čaká raj.
Už delia si po SaSke voľné kreslá,
miesto odbornosti, krákajú len prázdne heslá.
Vlekár už národní elektrárne, miliarda sem či
tam,
hlavne, aby mu vleky fičali a nemusel zavrieť krám.
Keď udrú tuhé mrazy, kto biednemu ľudu pomôže?
Vlekár? Krajniak? Heger? Šak šeci sú si “na nože”.
Pelle, Fico, fašisti, čakajú sťa nad vládou supy,
od nich nič dobre, len síra, oheň a velké krúpy.
Tragédia malej krajiny, kde ľud len na drábov hrdlačí,
posledný nech zhasne svetlo, veď drahý prúd, a do psej nech pofičí.
A just neodstúpi!
Psychodráma, ktorej nedobrovoľnými účastníkmi sú všetci obyvatelia Slovenska.
Zmatkovič ukázal, že má strach. Zrejme aj z väzobného stíhania.
Opozícia môže byť vďačná za schizofrenického Zmatkoviča.
Čím dlhšie bude tento politický marazmus, tým skôr sa Fico a Pellegrini dostanú k moci.
...a vraj vláda spoločenského konsensu a očisti od mafie?!
Heger nie je cnostný premiér. Ak by ním bol, už dávno by vyhodil s vlády magora, ktorý deprimuje koaličných partnerov a národ nehorázne drží za "gule"...
To nie je volebné desatoro od Matoviča , ale vydieranie poloblázna.
Vítajte v kocúrkove - vlády diletantov?!
V podobe ťažkého kalibru psychopatie?
Prišla jar a 21 marca 2020 p. Čaputová vymenovala novú vládu, ktorá sa zapíše do dejín. Ako vláda diletantizmu, chaosu, nekonečného konfliktu a amaterizmu. Slovom KATASTROFA.
A pritom sľubovali, že to bude najlepšia vláda?!
Sklamali ste ste, prosím hoďte už ako celok, do prdele...
Vďaka p. Gorbačov za slobodu. Česť Vašej pamiatke!
Cirkus pre choromyseľných?!
Psychopat Hranol "šéf" mafiánskych bosov Kočner, Kováčik, Bödör, Gašpar a spol s ručením obmedzením sú banda delikventov.
Ako je preto možné, že ešte sú na slobode a organizujú manifesty na rozvracanie demokracie a právneho štátu?!
"Šéf" mafiózo Hranol mal v cele bručať s Kočnerom. Na miesto toho blúzni, chodí po Slovensku a rozsieva zlo a nenávisť?!
Agent Ruska Hranol, je ako vretenica. A Pelle je jeho nasledovník.
Skončil étos zmyslu, tejto vlády.
Poslanec OĽaNO Stančík: Ak by Heger odvolal Matoviča, rozbil by OĽaNO.
Takto môže uvažovať iba politický amatér, alebo sektár? Matovič je najnepopulárnejší politik, avšak strana ktorá má súčasne asi 8% "obľúbenosti" obyvateľstva, račej podrží magora, ako koalíciu?!
Tomu sa hovorí diletantstvo?!
Preto predčasne voľby sú úž teraz najrozumnejšou alternatívou, ako vyriešiť politický marazmus - tejto nelegitímnej vlády...
p. Zagorová bola kult speváčky. Česť, jej pamiatke!
Odporúčame