Samotní politici rozsievajú zlo a nenávisť potom sa nečudujme, že sa to implementuje na bežných "obyčajných" ľudí.
Sociálnodemokratické strany vo svete - bojujú aj za práva "inakosti," LGBTI komunite.
Na Slovensku Smer - SD sa inklinuje ako Sociálno demokratická strana, prezentuje však svoje činy k extrémizmu a k stranám Republika a ĽSNS.
Jej "šéf" Hranol Fico, používa repliku na adresu Pelleho a k homosexualite, zvrátenosť...
Niečo podobné ako v Rakúsku. Predseda extrémistickej strany všade vyhlasoval, že gayovia a lesbičky sú mor v spoločnosti. A pritom sám navštevoval tieto podniky a mal gay priateľa?!
A pritom všetci sme Slováci, vytvárame klímu v spoločnosti, podieľame sa na celkový jej vývoj a lepšieho života.

