Neskutočné!
Vláda dá dôchodcom omrvinky v podobe Vianočného a poslanci dostávajú hojnosť... Ešteže Zmatkovič je chudobný, vraj nič nemá a čo Pavlínka?! Tak aspoň verejne impozantné servíruje: som hetero.
Neskutočné!
Vláda dá dôchodcom omrvinky v podobe Vianočného a poslanci dostávajú hojnosť... Ešteže Zmatkovič je chudobný, vraj nič nemá a čo Pavlínka?! Tak aspoň verejne impozantné servíruje: som hetero.
Precedens denníka Pravda
Včera večer publikoval článok: „Tepláreň, dobrá strelnica“, po Zámockej zaplavili web nechutné odkazy. Polícia vyzýva ľudí.
Celú diskusiu vymazal a už neumožňuje diskusiu pod týmto článkom.
Otec vraha zo Zámockej prvýkrát prehovoril u Kotlebu: Skutok podľa neho spáchal niekto iný.
Naozaj?
List teroristu zo Zámockej: Nemám výčitky svedomia, vykonám to s úsmevom na tvári, napísal vrah v liste.
Hamran: Primárnym cieľom Krajčíka bol Heger. Keď nepochodil, udrel na Tepláreň.
Neviem si predstaviť, čo by sa stalo keby sa to skutočne stalo. Slovensko by bolo v zahraničí prezentované, ako teroristický a kriminálni štát?!
Heterosexuálni egocentrickí , nemajú tiež exhibicionistické chovanie a snahu predvádzať sa na verejnosti?
Každý človek sa prezentuje podla svojich vedomosti, výchovy a dispozícií. Bez rozdielu, ako je sexuálne orientovaní.
Európsky parlament bude rokovať o rezolúcii odsudzujúcej zločiny z nenávisti voči LGBTI+ ľuďom.
Že na Slovensku máme dôležitejšie témy? Lenže, to už politici hovoria viac ako 20 rokov.
Dokedy?
Každý človek má právo na lepší život, dôstojné postavenie v spoločnosti.
Alebo gayovia a lesbičky, nie sú národovci - Slováci?
4% populácia neplatí dane, nechodí do práce, nepodieľa sa na rozvoji spoločnosti a jej štátnosti?
Rečičky o tom, že homosexualita je zvrátenosť, je infantilná a neakceptovateľná.
Iba zakomplexovaní, egoistickí a primitívni ľudia, propagujú nenávisť a posmešne atakujú sexuálnu "vrodenú inakosť" - homosexuálov.
Všetci tí čo odsudzujete HOMOSEXUALITU, viete sa vžiť do kože týchto spoluobčanov? Viete, aké neraz ťažké bremeno musia niesť, keď sú spoločnosťou "odsudzovaní a neakceptovateľní" iba preto, že nie sú ako ONI?!
Kolektivizmus sa díva na lásku pragmaticky - podla tejto filozofie je založená na priateľstve a má altruistické ciele.
"Quo vadis...?"
Európsky parlament bude rokovať o rezolúcii odsudzujúcej zločiny z nenávisti voči LGBTI+ ľuďom.
Že na Slovensku máme dôležitejšie témy? Lenže, to už politici hovoria viac ako 20 rokov.
Dokedy?
Každý človek má právo na lepší život, dôstojné postavenie v spoločnosti.
Alebo gayovia a lesbičky, nie sú národovci - Slováci?
4% populácia neplatí dane, nechodí do práce, nepodieľa sa na rozvoji spoločnosti a jej štátnosti?
Rečičky o tom, že homosexualita je zvrátenosť, je infantilná a neakceptovateľná.
Iba zakomplexovaní, egoistickí a primitívni ľudia, propagujú nenávisť a posmešne atakujú sexuálnu "vrodenú inakosť" - homosexuálov.
Všetci tí čo odsudzujete HOMOSEXUALITU, viete sa vžiť do kože týchto spoluobčanov? Viete, aké neraz ťažké bremeno musia niesť, keď sú spoločnosťou "odsudzovaní a neakceptovateľní" iba preto, že nie sú ako ONI?!
Kolektivizmus sa díva na lásku pragmaticky - podla tejto filozofie je založená na priateľstve a má altruistické ciele.
"Quo vadis...?"
Lenže Smer - SD Fico a jeho komunistický "fajn club" Blaha, radšej budú stále proklamovať, máme na Slovensku dôležitejšie témy. Lenže to už hovoria viac ako 20 rokov. Dokedy?
Každí človek má právo na lepší život, dôstojnejšie postavenie v spoločnosti. Alebo gayovia nie sú Slováci?
4% populácia neplatí dane, nechodí do práce, nepodieľa sa na na rozvoj spoločnosti a jej štátnosti?
Rečičky o tom, že homosexualita je zvrátenosť, je infantilná a neakceptovateľná.
Len zakomplexovaní, egoistickí a primitívni človek, propaguje nenávisť a posmešne atakuje napr. aj sexuálnu vrodenú inakosť - homosexuálov.
Kolektivizmus sa díva na lásku pragmaticky - podla tejto filozofie je založená na priateľstve a má altruistické ciele.
Žilinka je špičkový agitator Ruska a ľudový rozprávač.
Žilinka bol veľký omyl k zvoleniu za GP. Ten je nezávislý od Fica, Pellegriniho a prekvapujúco aj od Kotlebu.
Žilinka je nezmar, ten ešte mnohým ublíži.
Jasný hlas proti nenávisti patril Čaputovej a niesol sa v piatok večer.
Keby v týchto trúchlivých dňoch slovenskú politiku reprezentovali iba ľudia, ktorí mlčia alebo predniesli úplne nevhodné reči svedčiace o nepochopení situácie, panovalo by tu už len číre zúfalstvo.
Takto možno s úľavou konštatovať, že sa našiel jasný hlas, ktorý zaujal jednoznačné stanovisko k dvojnásobnej vražde z nenávisti.
Prezidentka je úžasná. Rešpekt.
Ako nám Tepláreň zmenila život
Výrok na zamyslenie: My teplí nikam nezmizneme, píše Radoslav Augustín v texte o tom, ako mu Tepláreň zmenila život. „Pamätajme, že naozaj násilne vašu ruku odmietla len jedna osamelá duša, a zachovajme si nádej, že to nie je celý dav, akokoľvek ťažké je to v týchto smutných chvíľach.“
Antifašistický pochod s potýčkami?! Pochod k dverám parlamentu, zastavila polícia.
To, že aj moderátor ta3 Rasťo Iliev priznal, že je gay nie je až tak prekvapivé. Ak keď je dobré, že sa k tomu priznal verejne. Budú ho nasledovať ďalší, alebo zbabelo budú skrývať svoju orientáciu?
A zároveň budú pokrytecký tvrdiť, že LGBTI sa nás netýka = Pelle a Hlas?!
Osobne neodsudzujem 4 % populáciu, len mi je nesympatické pokiaľ sa predvádzajú muži zženštilé a robia zo seba stred pozornosti...
Registrované partnerstvá? Áno, pokiaľ to nebudú sobáše - tradičného manželstva.
Hej, to je akurát do opozičných lavíc. Tam mu to sluší.
Sulíkova dôveryhodnosť sa rekordne prepadla, mínus 10%. Hegerovi nedôveruje až 78 % Slovákov.
Aj preto sú predčasné voľby legitimné.
Že Pellegrini je podla médií, najpopulárnejší politik? Nuž ak je to tak, blahoželám mu.
Len sa zabudlo /?/ napísať, že stratil 3 body a Fico je podla prieskumu, tretí najpopulárnejší politik.
A Zmatkovič zbytočne "smradí " v politike, nedôveruje mu až cca 91 % populácie.
pazo: súhlas, dávam plus.
Červenohnedý súdruh: ja som vyjadrenie Mazureka nijak nekomentoval. Len som publikoval aj iný názor politika. Aj keď sa s ním nestotožňujem. Som demokrat, preto nie som zaujatý. Každý má právo na svoj názor.
Odporúčame